عمومی

این کی‌روشی نیست که ما می‌شناختیم

کی روش سه ماه مانده به شروع جام جهانی به یکباره جای اسکوچیچ را روی نیمکت تیم ملی گرفت. حرکتی که قابل پیش بینی بود اما خیلی ها این انتقال را ناعادلانه نسبت به سرمربی کروات می دانستند. مردی که ایران را از جهنم منامه نجات داد، سهم شایسته ای در جام جهانی است و با او یکی از آسان ترین صعودها به جام جهانی را داشتیم.

اسکوچیچ تا بازگشت او رفته است. او برگشت و همه از نگرانی هایشان برای حضور مجدد در فوتبال ایران می گفتند. حق داشتند. اتفاقات این چند سال نشان داد که چطور با همه در تیم ملی دعوا کرد. حتی اگر تنها باشید.

کی روش در 8 سالی که سرمربی تیم ملی بود با مربیانی چون قلعه نویی، برانکو، مانوئل ژوزه و… درگیری داشت. او همچنین حضور در تمامی بازی ها و جیووا را بر سر لباس تیم ملی آغاز کرد و سروصدا به پا کرد.

اما بازگشت کی روش به ایران پس از 4 سال با اتفاقات عجیبی همراه بود. دیگر خبری از پیرمرد عصبانی نبود و او با تک تک دشمنانش متحد شد.

چه کسانی مهدی رحمتی را به تمرین تیم ملی دعوت کردند و عکس های منتشر شده از تمرین نشان می دهد که چقدر دلتنگ یکدیگر هستند. کارلوس همچنین با سیدجلال حسینی تماس گرفت و از او خواست به تیم ملی بیاید و به نوعی از او بابت اتفاقات قبل از جام جهانی 2018 دلجویی کرد.

عجیب ترین نکته این است که کی روش امروز در مصاحبه خود اعلام کرد که لباس تیم ملی را می پذیرد. این پیراهن ساخت ایران است و همه ما به یاد داریم که چگونه تلاش کردند تیم ملی در جام جهانی روسیه آدیداس را به تن کند. کی بود که رنگ ایران را نپوشید و با این لباس جنگید اما حالا …

3535

دکمه بازگشت به بالا