عمومی

ایهود باراک از راست، جوزپ بورل از چپ!

در 25 جولای 2022، گروهی از مشاوران ایهود باراک، تروریست اسرائیلی که به عنوان نخست وزیر رژیم آپارتاید و کودک کش صهیونیستی شناخته شد، شروع به نوشتن یک بیانیه احمقانه اما وحشتناک در مجله تایمز کردند.

گروه مشاوران باراک در این مقاله سعی کردند با پیوند دادن ایران به روسیه، مخاطبان ماجرا را (با هدف تبدیل ایران به یک موضوع امنیتی) که بدنه حاکمیتی دولت آمریکا و افکار عمومی است، تشویق و قانع کنند. در جنگ اوکراین به اصطلاح پیاز داغ داستان های خود را افزایش می دهد تا آمریکا را به جنگ با ایران سوق دهد و مقامات آمریکایی را فریب دهد تا آنها را تشویق به شروع درگیری با ایران کند تا بتوانند خود را برای این موضوع پوشش دهند. با چنگ و دندان آمریکا شنیده شد، شروع به تهدید ایران کرد. زیرا باراک و مشاورانش به خوبی می دانند که رژیم صهیونیستی در برابر جمهوری اسلامی ایران هم سطح نیست و باید ناپدری خود را در این دفاع وارد کنند.

در واقع همان طور که دولت انگلیس آمریکا را به همکاری نادرست با روسیه در اوکراین تشویق کرد و اروپایی ها و آمریکایی ها را مجبور به پیشرفت اقتصادی و روانی کرد، صهیونیست ها هم پیش رفتند و آمریکا را به مشارکت تشویق کردند. ایران. آنها مستقیماً در یک جنگ تخیلی قرار گرفته اند، البته صهیونیست ها احتمالاً فکر می کنند که سطح حماقت هیئت حاکمه آمریکا در حدی است که می توانند با محاکمه های صهیونیست ها این کار را انجام دهند، زیرا دولت آمریکا این کار را کرده است. او گروهی را به نمایندگی از کشورهای انگلیس و رژیم صهیونیستی نشان داد که این دولت مردم آمریکا نیست.

این زمانی بود که جوزپ بورل پس از انتشار مقالات بیهوده گروه مشاوره ایهود باراک در فایننشال تایمز سعی کرد از دیپلماسی ترمیمی استفاده کند و در نامه ای نوشت; فشار بزرگ بر ایران شکست خورده است و آنها تلاش زیادی کرده اند تا ایران را مجبور به موافقت با متون غیرقابل قبولی کنند که حتی دولت فعلی آمریکا نیز نمی تواند آنها را تایید کند یا این متون در زمان پیروزی احتمالی جمهوری خواهان. او از تهدید اتمی در آینده با الفاظی بی دقت و اغراق آمیز صحبت کرد.

در پاسخ به سخنان بیهوده مشاوران ایهود باراک که به قصد اقناع آمریکا و دو دلار گذاشتن این کشور نوشته شده بود باید به چند نکته اشاره کرد و سپس به سراغ متن آقای بورل رفت که متاسفانه ایشان فرمودند. به دروغ

برای ارزیابی نظر مخاطبان خاص مشاوران ایهود برکی و شخص ایهود برکی، ذکر نکات زیر ضروری است:

اول از همه. بازی ساعت شنی معکوس که 25 سال است با رژیم صهیونیستی ادامه دارد و هر روز از سوی صهیونیست ها زمان دستیابی ایران به بمب اتم اعلام می شود، تصور می شود مشتریان خود را در سطح افکار عمومی از دست داده است. این یک استراتژی غلط رژیم آپارتاید اسرائیل و حامیان جهان آپارتاید از جمله آمریکا است که در سطح تبلیغات بین المللی درباره ایران هراسی دروغ و دروغ می گویند و در سطح روانی به ایران فشار می آورند.

دومین. ایران هر لحظه می‌تواند توانمندی‌های فناورانه‌اش را به توان نظامی واقعی تبدیل کند و اگر نشد به خاطر تعهد اخلاقی و بین‌المللی این کشور است و مهم‌ترین دلیل آن بازگشت است. رژیم آپارتاید صهیونیستی در زمان آوارگی و اخراج، گزینه های روشنی در اختیار دارد که نباید جای دیگری داشته باشد، زیرا تهدید اسرائیل علیه کشورهای مسلمان، اعراب و فرزندان منطقه به راحتی با روش های رایج بسیاری بسته می شود. . .

سوم. ایران هرگز در جنگ اوکراین مداخله نکرده و نخواهد کرد، نه به دلیل ترس از غرب، بلکه به دلیل مخالفت شدید با جنگ اوکراین و منافع ناتو و سایر آنگلوساکسون ها را در جنگ و درگیری می بیند. واضح است که اگر ایران بخواهد در اوکراین وارد جنگ شود، اکنون پرچم روسیه در کیف برافراشته می‌شود، اما همه دنیا می‌دانند که تلاش جنگ توسط ناتو انجام شده و روسیه به شام ​​جنگ در اوکراین دعوت شده است. و یک کارت دعوت علاوه بر این، ایران تنها از مردم مظلوم جهان مانند فرزندان سوریه، یمن و فلسطین در مقابل تکفیری های وحشی و صهیونیست های نژادپرست و پیروان آنها حمایت می کند.

چهارم. انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی مبتنی بر آموزه های دینی و ماندگار است نه بر اساس آموزه های کمونیستی که توسط متعصبان صهیونیستی و در کشورهای مختلف برای جهانیان ناشناخته استوار شده است و این قابل درک است که ارتش صهیونیستی تردید کرده و ماندگاری کوتاه خود را نشان می دهد. زندگی برای بقیه.

پنجم مشاوران ایهود باراک چنان با خوشحالی در مورد لزوم ایجاد اتحاد استراتژیک با دیپلمات ها و آمریکا صحبت می کنند که حتی مرغ پخته شده در قابلمه هم می خندد. به دلیل سالیان متمادی چنین تسلیحات بیهوده و بیهوده اطلاعاتی، امنیتی، دیپلماتیک و حتی نظامی علیه ایران و آمریکا، رژیم صهیونیستی و چندین کشور دیگر راه اندازی شده است، اما هر بار از ایران شکست خورده اند. وسعت که باعث شد؛ رژیم آمریکا با دوری زیرکانه از سایر نقاط خاورمیانه ساختار نظامی خود را در منطقه تغییر داده است. علاوه بر این، ایران از زمان جنگ آمریکا در حال جنگ با آمریکا بوده است. طبس صحنه جنگ آمریکاست. او در منطقه دیده است و راه‌های جدید آمریکا را از قبل می‌داند و ایران را از هیولای بی‌مرد و بی دم تهدید می‌کند اگر آمریکا ذهنیت ترس صهیونیست‌ها را برآورده کند و کسی را نداشته باشد. کار کردن

ششمین جمهوری اسلامی ایران متعهد به نجات یهودیان، مسلمانان، مسیحیان و سایر اقوام ساکن در سرزمین های اشغالی توسط دولت خون آشام صهیونیستی و برقراری صلح و روابط پایدار در خاورمیانه است.

در پاسخ به آقای جوزپ بورل باید تاکید کرد که کشور ایران نقش میانجی و پیام رسان را به شما داده است تا ابتدا قدرت و تمامیت اروپا را محک بزنید که چگونه آنها در امور حقوقی و سیاسی توانایی دارند و چگونه می توانند. به تعهد کشورها به نام «برنامه اقدام مشترک جامع» که توسط دولت غافل آمریکا قطع شده است عمل کند و باز هم آقای بورل نمی داند که ایران همچنان عضو توافق هسته ای است و بین المللی اتمی آژانس انرژی از نظر امنیتی همچنان نظارت گسترده ای بر برنامه صلح آمیز هسته ای ایران دارد (به جز آنچه رافائل گروسی گفت که بازیگر نزدیک به رژیم صهیونیستی و با افتخار آژانس بین المللی انرژی اتمی بازی می کند). حاضرند در اروپا خود را فدای پارتی بازی در آمریکا کنند که از ایران انتظار دارند رضایت چند نماینده فاسد کنگره و سناتورها را جلب کند. من اغلب دارای نفوذ مالی یا بداخلاقی صهیونیستی هستم، او. او از منافع کشورش برای به دست آوردن انرژی اتمی و قدرت استفاده از این انرژی دست کشید که کمک زیادی به پاک نگه داشتن محیط زیست می کند. آیا او به دنبال اجتناب از آن و نادیده گرفتن توسعه کشورش از طریق استفاده از انرژی هسته ای و علوم مرتبط با دانش هسته ای است؟

در دنیا همه باید از ترس خود بترسند، ایران از هیچ قدرت مادی جز خدا و قوانینی که خداوند برای آنها مهیا و تعریف کرده هراسی ندارد و تمام تلاش مسئولان ایران بر این است که یک نظام پایدار برقرار کنند. عدالت، معنویت، احترام و وحدت، ایران و حاکمیت، صهیونیسم را به دلیل تروریسم، ظلم، اخاذی، کشتار کودکان، تبعیض، توسعه و خطر به رسمیت نمی شناسد و مشکل سیاست و حامیان بین المللی این دولت است. حکومتی که با اینکه آزادی سیاسی برای اعراب ساکن فلسطین و مسلمانان دارد و به مسیحیت اعتقادی ندارد و سابقه نفرین بر پیشانی خود دارد وگرنه روابط دیپلماتیک ایران تقریبا با تمام دنیا خوب است و اگر هست. مخالفت با ایران در خاورمیانه در موارد و مواردی، چه از سوی دیگر رژیم های ظالم همپیمان آمریکا و چه از سوی مخالفان حکومت آپارتاید صهیونیستی شنیده شده است.

خوب است که ایهود باراک بازار جدیدی برای مخالفت ها و افکار نادرست خود در ایالات متحده پیدا کند و آقای جوزپ بورل با تلاش های درست، آزادی اتحادیه اروپا از اتحادیه اروپا و آنگلوساکسون ها را نشان دهد. .

فشار اهود باراک و جوزپ بورل از راست و چپ و زدن «طبل حلبی» تأثیری بر عزم ایران برای محاسبه منافع خود ندارد و بهتر است آمریکا هر چه زودتر به برجام بازگردد. امکان پذیر باشد و تضمین های لازم برای پایان دادن به اعتراض ارائه شود، توافقی خوب و معقول ارائه شود و مواردی را که ایران مایل است ایران برای دستیابی به منافع اقتصادی بپذیرد.

311311

دکمه بازگشت به بالا