عمومی

بازگشت رنگ قرمز به نقشه کرونایی لرستان/ ابتلا به امیکرون صعودی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری بیشتر – گروه ها: بر اساس آخرین گونه های کرونا در شهرهای مختلف، شکل تاج خرم آباد قرمز، بروجرد، الیگودرز و سلسله به رنگ نارنجی و تاج نارنجی در آمده است. کودشتدلفان، هندوستان، سلام، رومشکان، دلفان، پلدختر و .نی همچنین در موقعیت تاج زرد ine.

رنگ آبی از نقشه لرستان حذف شده و به گفته مسئولان امیکرون در این منطقه روند بالایی دارد و آمار بیماری های قلبی عروقی روز به روز در حال افزایش است.

افزایش بیماری های متعدد قلبی و بستری شدن در بیمارستان در لرستان

بهرام ستاری معاون رئیس جمهور لرستان در خصوص افزایش بیماری های قلبی و مرگ و میر در لرستان گفت: در این راستا از عزیزان می خواهیم با رعایت نکات بهداشتی، از جلسات غیر ضروری خودداری کنند و از ماسک استفاده کنند.

بازگشت رنگ قرمز به نقشه کرونا/ ظهور بیماری آمیکرون لرستان

وی گفت: امیدواریم با موارد فوق افزایش بیماری های قلبی و بستری در بیمارستان ها در استان برطرف شود.

امیکرون مدارس تعطیل

معاون استاندار لرستان گفت: رویدادهای کلیه مدارس ابتدایی، ابتدایی و متوسطه دوم خرم آباد مبتلا به ویروس قرمز از روز چهارشنبه 13 بهمن ماه تا اطلاع ثانوی در سایت سایه برگزار می شود.

ستاری افزود: فعالیت کلیه مدارس ابتدایی و ابتدایی شهرستان های بروجرد، سلسله و الیگودرز با نارنجی پوشان از فردا چهارشنبه 13 بهمن ماه به مدت حدود یک هفته در شبکه شاد انجام می شود.

بازگشت رنگ قرمز به نقشه کرونا/ ظهور بیماری آمیکرون لرستان

وی گفت: وظیفه آموزش مدارس در برخی شهرستان های استان زرد همراه با حضوری و کما است. قیمت گذشته ممکن است.

200000 بیماری قلبی تایلندی شد

مریم کوشکی دبیر ستاد مبارزه تاج پادشاهی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام کرد: تا امروز 200 هزار و 389 نفر در این منطقه به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

وی تصریح کرد: متاسفانه تاکنون 2 هزار و 691 نفر در لرستان بر اثر بیماری قلبی جان خود را از دست داده اند.

بازگشت رنگ قرمز به نقشه کرونا/ ظهور بیماری آمیکرون لرستان

منشی ستاد مبارزه تاج پادشاهی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تعداد افراد مشکوک به بستری شدن در بیمارستان های کشور را ۲۲۸ نفر اعلام کرد.

کوشکی در خصوص تعداد بیمارستان ها و خدمات قلبی در این منطقه گفت: در این مورد واکسیناسیون کامل به ویژه نوبت سوم، رعایت دقیق بهداشت، تهویه مناسب، شستن دست ها، پرهیز از جلسات و فواصل طولانی است. من هستم.

دکمه بازگشت به بالا