عمومی

برای قلمتان حرمت بیشتری قائل شوید

نمیدونم اون موقع کجا بودی هرچقدر گوگل کردم نتونستم تولدت رو پیدا کنم تا مقایسه کنم. بیایید ادامه دهیم شاید بسیاری از همکاران روزنامه نگار شما را مجبور به نوشتن پاسخ برای پست خود نبینند، اما من معتقدم که تنها راه سالم برون رفت از مشکلاتی که شما و ایده های شما در این کشور ایجاد کرده اید، بحث و گفتگوی برابر است. پس با این امید می نویسم.

1- نوشتید: “نظارت هدایت شده لازم است، دلیلش مشخص است، فرض کنید یک نفر برهنه در جاده بیاید، باید انجام شود یا نه؟ قطعاً پاسخ مثبت است. یعنی نیاز به اجبار است.” و در سطور بعدی گفته اید که در همه کشورها محدودیتی برای انتشار وجود دارد. سوال: آیا در همه کشورها تورهای راهنما وجود دارد؟ آیا این بدان معناست که برخی از پلیس ها در شهر قدم می زنند و هر وقت یک فرد برهنه را می بینند دستگیر می کنند؟ شما که از دولت های عادی مثال می زنید، چه می گویید که باعث شده پلیس ما چنین موضوع مهمی را ثبت کند؟

2- نوشته اید: «ممکن است در مرز اختلاف شود، چون اینجا مراجع مقتدر به شرع و سنت توجه دارند… به همین دلیل مراجع نظام ما اعم از امام و رهبری. ، بگو حجاب اجباری لازم است.” جان؟ این را چگونه از مقدمه می توان نتیجه گرفت؟ استدلال شما این است: همه مردم به غذا نیاز دارند به همین دلیل من و دوستانم کشک و بادمجان را دوست نداریم.

3- نوشتید: رهبری که حافظ قانون و حافظ حقوق دیگران باشد نه اینکه صورت خود را بپوشاند. عزیزان، کلمه حفاظت را زیاد خدشه دار نکنید. فقط به من بگویید گشت ارشاد چند درصد از مردم را در مقابل دیگران محافظت می کند؟ می گویید اکثر مردم حجاب اجباری را دوست دارند؟ پس چرا رفراندوم برگزار نمی کنید؟

4- نوشته اید: «دو گروه ظاهراً پیروان ارشاد در گشت هستند». جان؟ آیا راهنمای رسانه ای است که مخاطب دارد برادر؟ چرا از کلمه اصلی استفاده نمی کنید؟ طعمه دقیق ترین کلمه نیست؟

5- نوشته اید: «گروهی از زنان و دخترانی که پنهان هستند. این گروه به دلیل شرعی نمی توانند حجاب کامل داشته باشند اما مهم ترین و مهم ترین نکته این است که حجاب گشاد را حجاب می دانند. این گروه اگر فردا آزاد شود قطعا حجاب را حفظ خواهند کرد. این بیانیه را از کجا آورده اید؟ وقتی مردم توسط ایده های نوظهور اداره می شوند، نه تحقیقات و آمار، همه چیز همانطور که هست خواهد بود.

6- نوشتید: پلیس ارشاد باید مثل معلم مهربانی باشد که مجازاتش هم عاقلانه است. وای! یعنی مهسا امینی برای رسیدن به این نتیجه خوب باید کشته می شد؟ این همه سالی که صدای اعتراض زنان و دختران ما به خشونت گشت ارشاد علم، کجا بودی برادر؟ پست های قبلی شما کجاست؟

7- نوشتید: «امروز با مشکل امنیتی در خصوص حجاب مواجه هستیم. اینجاست که باید به جزئیات نبرد بزرگ ایده ها و رسانه ها و امنیت توجه کرد. یک سوال: چرا در جمهوری اسلامی از نان گرفته تا فوتبال، از حجاب تا بنزین، از کوفت تا زمار، امنیت است؟ خطر امنیتی در همه چیز؟

8- نوشته اید: «مردم ما مسلمانند. آنها مذهبی هستند; حتی با حجاب رنگین کمانی. این یک انضباط به مسئولین ما قدرت می دهد تا به تعهدات شرعی و قانونی خود به صورت مقتدرانه عمل کنند… راه حقیقت یکی است و تغییر ناپذیر. می توانم از شما بپرسم چه کسی حقی را که در مورد آن صحبت می کنید تضمین می کند؟ آیا شما معیار درستی هستید؟ آیا داعش خود را معیار حقیقت نمی دید و همین را نمی گفت؟ چرا پشت مردم پنهان می شوید؟ آیا آسان نیست که بگوییم: ما راست می گوییم و هر که در میان ما نیست بی لیاقت است؟

9- نوشته اید: «هرکس با حقیقت مخالفت کند به زودی با واقعیت روبرو می شود و قانون آماده می شود». این تنها جمله ای است که در پست شما با آن موافقم. اگر این رسم خدا باشد، آن را خواهیم دید. الملک در کفر می ماند و در ظلم نمی ماند.

10- راستش را بخواهید حالا فکر می کنم جمله آخر شما بیان سنت الهی نبوده است. مثل تهدید بود. نه؟ به من بگویید چرا هیچ یک از خبرنگاران من به پست شما پاسخ نداده اند. شاید آنها از شما می ترسند. اجازه می دهید نترسم و برادران را نصیحت کنم؟ به نوشته ات خیلی احترام بگذار
6565

دکمه بازگشت به بالا