عمومی

برپایی نمایشگاه کشوری صنایع دستی در کرمانشاه طی آبان ماه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

علی صابر در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: در هفته گردشگری برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت مختلفی در نظر گرفته شد اما یکی از اهداف اصلی این منطقه دسترسی همه بازدیدکنندگان به گردشگری است.

وی گفت: یکی از برنامه های هفته گردشگری اردیبهشت ماه مورد توجه قرار گرفته و حدود 13 سال است که در دنیا به آن رسیدگی می شود.

معاون گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه مزایای سیاست گردشگری را نشان داد و گفت: این سیاست به افرادی که با مشکل سفر مواجه هستند کمک می کند به جای مواجه شدن با مشکل از سفر و گردشگری لذت ببرند. در حال حاضر، برای تحقق این امر به کمک نیاز داریم.

صابر ادامه داد: سرمایه گذاری در گردشگری عامل کلیدی در دسترسی آسان افراد دارای معلولیت است تا قوانین و استانداردهای لازم تدوین و اجرا شود.

وی با بیان اینکه برخی پروژه ها مانند هتل ها و مسافرخانه ها در منطقه نیست، تاکید کرد: در برخی از نقاط منطقه و شهر کرمانشاه این اصول رعایت نمی شود، اما تصمیم گرفته شده است که مکانی به آن اختصاص داده شود. تعمیر. بازسازی و افزودن مکان دیگری برای رسیدن به این هدف.

صابر در خصوص تغییراتی که در محوطه های تاریخی استان کرمانشاه رخ می دهد، گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده مقرر شد در محوطه تاریخی بیستون برای اینکه گردشگران بتوانند راحت و آسوده سفر کنند، خودروها وجود داشته باشد. با توجه به موقعیت مکانی ارائه می شود که در سایر مکان های قدیمی وجود ندارد.

وی در پایان به برپایی نمایشگاه ملی صنایع دستی در آبان ماه اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه از 2 تا 6 آبان ماه در نمایشگاه پارک شهید با حضور 70 صنعتگر از تمامی کشورها با هدف برگزار می شود. فروش محصولات، بازاریابی و راه اندازی صنایع دستی.

دکمه بازگشت به بالا