عمومی

برگزیدگان جشنواره کشوری ایده پردازی دانشجومعلمان معرفی شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، معاون توسعه منابع و امور دانشجویی پردیس علامه طباطبایی بوشهر و دبیرکل این جشنواره شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران از دست اندرکاران برگزاری این مراسم در استان ها و مناطق قدردانی کرد. این جشنواره به همت ستاد جشنواره در بوشهر برگزار شد.

علی اکبر قاسمی گفت: در این مورد جلسات متعددی با مدیریت رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد و متعاقباً کمیته های مختلف جشن تشکیل شد.

قاسمی گفت: سپس درخواست برگزاری جشن به تمامی مناطق ارسال و به صورت آنلاین منتشر شد و به طور مستمر در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت گرفت.

او اضافه کرد: کپی برداری این فراخوانی است برای دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور دانش آموزان دانشجو آنها خودشان را پیدا کردند و ایده های خوبی برای ما ارسال کردند.

معاون آموزشی، فرهنگی و پژوهشی مدارس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و رئیس هیئت داوران در این مراسم با گرامیداشت عید سعید فطر و روز بوشهر گفت: اوکیرا تجلیل از تیم های بین المللی و منطقه ای و همکاران ممتاز دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و اساتید داوری و داوری دانش آموزان دانشجو من از اینکه او با شرکت در این جشن وزن اضافه کرد، سپاسگزارم.

سید محسن محمدی گفت: بر اساس تعداد مشاغل پیشنهادی در منطقه، 31 ایده از دانشگاه های دولتی کشور مورد داوری قرار گرفت.

محمدی گفت: داوران در سه حوزه پژوهشی، تهیه محتوا و تربیت بدنی از اساتید دانشگاه فرهنگیان منطقه بوشهر و سایر نقاط کشور بودند.

وی افزود: ایده های برگزیده با توجه به آنچه شرح داده شد مورد قضاوت قرار گرفت و 6 امتیاز به عنوان ایده برتر انتخاب شد.

1- مهدی غضنفری، پردیس علامه طباطبایی، استان اردبیل

2- فاطمه پاک نیت پردیس حضرت زینب(س)س) بخش مرکزی

3- امید مظفری، پردیس شهید مدرس، استان کردستان

4- محمدمهدی حسن زاده، پردیس آیت الله خامنه ای آه تو استان گلستان

5- پردیس الزهرا مهسا داداشی (س) استان زنجان

6- خدیجه محسنی کللی پردیس پرکانی الهدی صدر استان بوشهر

دکمه بازگشت به بالا