عمومی

بسیج سازندگی مازندران ۱۳۰۰ خانه امسال تحویل نیازمندان می دهد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سردار سیاوش مسلمی در حاشیه افتتاح همزمان منازل ساخته شده توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه آمل در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: سپاه سازندگی سپاه کربلای مازندران با کمیته پشتیبانی امام خمینی (ره) تفاهم نامه ای برای ساخت 1300 دستگاه منعقد کرده است. خانه های فقرا در این ولسوالی امسال است و متعهد است که خانه را تا پایان سال جاری تحویل دهد.

وی افزود: با همت بسیج سازندگی سپاه کربلا از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 700 مسکن در شهرها و روستاهای استان ساخته و در اختیار نیازمندان و مستمندان قرار گرفته است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: بقیه قطعات با پیشرفت بدنه در منطقه به کندی در حال ساخت است و سعی می کنیم به موقع در اختیار کسانی قرار دهیم که از آنها خواسته می شود.

سردار مسلمی گفت: ما معتقدیم وقتی خانه ای برای بی خانمان های منطقه ساخته می شود باید بدون تشریفات داده شود.

به گفته وی، یکی از وظایف مهم سپاه در معاونت توسعه عمران، ساخت خانه برای نیازمندان منطقه است و در سال های اخیر خانه های زیادی در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران برای یادآوریاین اقدامات مربوط به تلاش بسیج برای رفع طرح های خلع ید است و در این زمان طرح های رفع 160 میلیارد تومان بدهی افتتاح و آغاز می شود.

فرمانده نظامی ناحیه آملی گفت: در مراسم گرامیداشت هفته بسیج 14 منزل مسکونی در روستاها ساخته و در اختیار نیازمندان آملی قرار گرفت.

سرهنگ عابدین داغمچی افزود: ساخت و ساز و سلاح ها این ساختمان ها بیش از 14 میلیارد دلار هزینه دارند.

دکمه بازگشت به بالا