عمومی

بشنوید/ ۱۰ برف‌آهنگ برای خاطره‌بازی

روزهای آخر دی ماه سرد و برفی است. بنابراین بد نیست این روزها را با موسیقی اضافی همراهی کنیم. بیایید برای لحظه ای کارهای روزمره خود را متوقف کنیم و به موسیقی شیرین زمستانی گوش دهیم و فقط به تماشای دانه های برف باشیم که به آرامی روی پشت بام خانه می ریزند.

اخبار ایران من پلاس: ما در این امر به شما کمک می کنیم و لیست کوتاهی به شما می دهیم تا بتوانید آهنگ های زمستانی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و بدون توجه به نوع موسیقی که دوست دارید چند دقیقه تنها باشید.

«زمستان ایست» خسرو آواز ایران است

«زمستان است» نام یک آلبوم سنتی ایرانی با آواز محمدرضا شجریان، تار حسین علیزاده، کمانچه کیهان کلهر و تمبک همایون شجریان است که در سال 1378 در کالیفرنیا اجرا و ضبط شد و روانه بازار شد. سال بعد، در سال 1999. او آزاد شد.

این آلبوم با نام «داد و بیداد» که یکی از آثار خلاقانه و ابتکاری حسین علیزاده است ساخته شده است. در ابتدای آلبوم صدای اصول در ابابا و باداد پخش می شود و سپس خوانندگی روی شعری از زیمتر مهدی اخوان ثالث آغاز می شود که تا پایان برنامه ادامه دارد و ضربات اصلاح شده از جلو پخش می شود. . از موسیقی.

“زمستان” به قول ویوالدی

ممکن است بخواهید روز برفی خود را با یک آهنگ کلاسیک وسترن ادویه کنید. “چهار فصل” اثر آنتونیو ویوالدی یکی از بهترین هاست. این مجموعه شامل 4 کنسرتو ویولن است که کنسرتو شماره 4 در فا مینور به فصل زمستان اختصاص دارد. این مجموعه که در سال 1723 ساخته شده است، مشهورترین اثر ویوالدی و یکی از مشهورترین قطعات دوره باروک است. شنیدن زمستان توسط یک آهنگساز ایتالیایی.

«زیمستون» افشین مقدم و واروژان

آهنگ زمستون افشین مقدم یکی از معروف ترین آهنگ های پاپ درباره برف و زمستان است. این آهنگ در دهه 50 منتشر شد و آهنگ آن توسط سعید دبیری سروده شد. یکی دیگر از بخش های پروژه ساختار آن است که توسط Zindyad Varojan ساخته شده است.

«برف» به خوانندگی محمد معتمدی

محمد معتمدی خواننده ایرانی به تازگی آهنگی به نام «برف» منتشر کرده است. این آهنگ عاشقانه برفی را زنده یاد فریدون صلاحی ساخته و بهنام خدارحمی تنظیم کرده است. اگر می خواهید روز زمستان را با موسیقی ایرانی همراهی کنید، این قطعه ایده خوبی است.

“برف” بابک جهانبخش برای دوستداران پاپ

موسیقی پاپ همیشه طرفداران و طرفداران خود را دارد. اگر از علاقه مندان به این نوع موسیقی هستید، بابک جهانبخش آهنگی به نام «برف» دارد که توسط یاها کاشانی تنظیم شده و بابک جهانبخش تنظیم کرده است.

“خدایا امسال دوباره برف ببارد”

مانی رحمانه یکی از قدیمی ترین خوانندگان موسیقی پاپ نیز آهنگی با فصل زمستان و زمستان دارد. موسیقی این پروژه به نویسندگی بابک صحرایی و آهنگسازی امین قباد است. نیکان مسئولیت ساماندهی پروژه ها را نیز بر عهده داشته است.

و دوباره فرهاد…

قطعه معروف دیگری که با زمستان و برف انجام شد قطعه «برف» با شعر فرهاد مهراد است. فرهاد این کتاب را خودش نوشته و بر اساس شعر نیما یوشیج ساخته است. این قطعه آرام نیز می تواند ایده موسیقی خوبی برای شما باشد.

«برف» چارتار است

«چارتار» مدت هاست که جای خود را در میان طرفداران موسیقی پاپ و تلفیقی باز کرده است. برف یکی از محبوب ترین آهنگ های گروه جوان امروزی است.

«برف آمد» سخنان حجت اشرف زاده است

حجت اشرف زاده علاوه بر خواندن ترانه های ماندگار پاییز و باران، قطعه ای به نام «برف بارید» را نیز منتشر کرد. موسیقی این پروژه را روزبه بمانی نوشته و علیرضا افکاری تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

میلاد درخشانی و “برف پشت شیشه می بارد”

میلاد درخشانی نامی محبوب برای دوستداران موسیقی تلفیقی است. «پشت شیشه و برف» یکی از آهنگ های آلبوم موفق «اشارات نظر» است که بر روی یکی از اشعار فرغ فرخزاد اجرا شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا