عمومی

تأمین زمین برای ۲۳ هزار واحد مسکن در اردبیل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محبوب حیدری بعد از ظهر سه شنبه در جلسه شورای مسکن و شهرسازی راه و شهرسازی در منطقه اردبیل اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور به بخشدار اردبیل که یک سال پیش انجام شد، ساخت و ساز ملی احداث شد. خانه در اردبیل سرعت بیشتری گرفتند و ما همه امکانات را برای تامین زمین در همه شهرها دنبال می کنیم.

وی با بیان اینکه حدود 6 هزار خانه با زمین در حال ساخت است، تصریح کرد: زمین خوبی برای ساخت 23 هزار خانه برای نهضت ملی در اردبیل تامین شده است و برای ساخت این خانه ها زحمت کشیده ایم. تبدیل و آماده سازی ویژه

مدیرکل راه و شهرسازی منطقه اردبیل از ارسال تکمیل 540 واحد در سال جاری برای متقاضیان خبر داد و گفت: 70 مورد از مناطق مسکونی تا 24 آبان ماه در اردبیل آغاز به کار می کند و مابقی افتتاح می شود. به تدریج در پایان سال

حیدری با بیان اینکه سالانه 154 هزار و 800 خانه در اردبیل ساخته می شود، افزود: در پایان دولت سیزدهم 2 هزار و 200 خانه ساخته و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

وی طرح نهضت ملی مسکن را یکی از تلاش های دولت سیزدهم برای مسکن اقشار مختلف اعلام کرد و ادامه داد: 93 هزار و 263 نفر در طرح نهضت ملی مسکن در اردبیل ثبت نام کرده اند.

حیدری در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: 56 هزار و 900 نفر از این متقاضیان در اردبیل و بقیه که بیش از 37 هزار نفر است در شهرستان ها ساکن هستند.

وی افزود: در حال حاضر مبلغ واریزی و دریافتی متقاضیان بسیار کم است لذا انتظار می رود متقاضیان قسط اول خود را رزرو کنند تا خانه ها به سرعت در دسترس قرار گیرد.

حیدری از آغاز راه اندازی یک هزار واحد مسکونی به عنوان نهضت ملی مسکن در اردبیل خبر داد و گفت: این مناطق با زیربنای 145 هزار متر مربع ساخته می شود و برای تکمیل آنها پنج هزار و 625 میلیارد ریال اعتبار هزینه می شود. .

مدیر راه و شهرسازی اردبیل طرح نهضت ملی مسکن را یکی از برنامه های اصلی دولت در این شهرها اعلام کرد و گفت: در حال حاضر وظیفه اصلی دولت سیزدهم حفظ همه مردم و جویندگان کار است. فرآیند. شامل تمام گروه های بی خانمان می شود.

دکمه بازگشت به بالا