عمومی

توانمند سازی دانشجویان فعال باعث آگاهی هرچه بیشتر مردم می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، به نقل از معاونت آموزشی و فرهنگی وزارت بهداشت، حجت السلام و المسلمین مصطفی رستمی در مراسم افتتاحیه دوره توانمندسازی دانشجویان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: علم: چیزی که می تواند منجر به تغییر شود، شناخت حلقه های مرکزی نیست و قدرت آنها باعث شناخت بیشتر مردم می شود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به بیان مراحل مختلف تاریخ ایران قبل از انقلاب پرداخت و به تشریح وقایع علمی، اجتماعی و سیاسی آن دوران نسبت به دوران قبل از انقلاب پرداخت.

وی در خصوص پیشرفت علم و سیاست در ایران گفت: در حال حاضر کشور اسلامی ما ایران در تولید علم مانند علم نانو و صادرات نانو دارو نمونه است و جزو چهارمین کشورهای تولید کننده آن است. .

وی افزود: وقتی با کشوری روبرو هستیم که جز زبان قوی چیزی ندارد و اگر کشوری را به هر نحوی قوی ببیند سعی می کند آن را تحت کنترل خود درآورد. دشمن چیزی جز مقلد بودن، ضعیف بودن و ضعیف دیده شدن نمی خواهد.

رستمی به موضوع ممنوعیت واردات داروهایی مانند داروهای رادیواکتیو، داروهای پروانه ای و… ادامه می دهد. وی همچنین درباره واکسن های تولید شده در ایران و چالش های پیش روی آنها صحبت کرد.

وی همچنین به قدرت نظامی و نظامی ایران پرداخت و افزود: امکان جنگ وجود ندارد زیرا دشمن می داند که پاسخ تلخی خواهد شنید. بنابراین وارد راه هایی مانند ضعیف پنداشتن ما، تقلب فرهنگی در اینترنت، دروغ پردازی در اینترنت، زیر سوال بردن پروژه های ما و کشتن بزرگانی چون سردار سلیمانی و… می شود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تاکید کرد: بنابراین چیزی که مانع این تغییر می شود جهل است.

طرح حمیم با موضوع توانمندسازی آموزش دانشجویان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی (حلقه های مرکزی) در دانشگاه های علوم پزشکی گلستان و کشاورزی گرگان با هدایت دفتر نماینده ریاست عالی دانشگاه ها و در مشارکت. و دانشگاه بسیج

دکمه بازگشت به بالا