عمومی

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) در سمنان برگزار می شود

اخبار ایران من/ سمنان اختتامیه نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) پنجشنبه شب با حضور وزیر فرهنگ در سمنان برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه سمنان اهداف و برنامه های جشنواره را برای اصحاب رسانه تشریح کرد و گفت: فعالیت های مصوب دبیر فعلی جشنواره از اهمیت و کمیت بالایی برخوردار است.

فرشید فلاح این جشنواره را یکی از مهم ترین جشنواره های فرهنگی هنری سمنان عنوان کرد و گفت: شهرستان سمنان تاکنون میزبان جشنواره های مختلف رضوی بوده و امسال نیز میزبان نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی بوده است.

وی با بیان اینکه بهترین اثر از نظر کمی و کیفی به جشنواره راه یافته است گفت: با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از 17 برگزیده جشنواره اطلاع رسانی و تجلیل می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان افزود: به برگزیدگان جشنواره جوایزی اهدا خواهد شد.

دبیرکل نهمین جشنواره ملی رسانه دیجیتال رضوی (آهوان) نیز در نشست خبری با تشریح ابعاد مختلف این جشنواره گفت: این مراسم در دو بخش تخصصی و عمومی با هشتگ امام رضا (ع) برگزار شد. . ) و امام رئوف.

میثم قدس پور گفت: 17 نفر به عنوان برترین های حوزه حرفه ای و 30 نفر در سطح جامعه انتخاب شده اند و در پایان از بهترین دسته از کارشناسان سراسر کشور تجلیل خواهد شد.

دبیرکل جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) یادآور شد: هشتمین دوره جشنواره با 14 هزار و 500 اثر توسط قزوین انجام شده و تعداد آثار ارائه شده در جشنواره سه برابر شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا