عمومی

خانه نشینی سه هفته‌ای دانش‌آموزان در اردبیل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در اطلاعیه ای از سوی روابط عمومی آموزش و پرورش اردبیل مبنی بر ادامه فعالیت مدارس در روز شنبه 9 بهمن ماه 1400 آمده است: شنبه 9 بهمن ماه 1400 به دلیل برف و برودت هوا، ادامه فعالیت های آموزشی. در مدارس در تخت شاد برگزار شده است.

در ادامه آموزش و پرورش ناحیه اردبیل اعلام کرد: در شهر اردبیل مقطع ابتدایی و اول ابتدایی اول، دوم و سوم ابتدایی نوبت صبح و عصر می باشد. به شکل الف بارها و بارها در شبکه شاد تکرار خواهد شد.

وی در این اطلاعیه تاکید می کند: شهروندان و والدین اطلاعات آموزش و پرورش منطقه اردبیل را فقط از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش www.arta.medu.ir و کانال های اطلاع رسانی شاد و سروش در @artamedu با شماره تلفن 2880 دریافت می کنند و صدا و سیما را دریافت می کنند. مرکز استان اردبیل.

با ادامه تعطیلی مدارس در اردبیل، این سومین هفته است که دانش آموزان در مقاطع مختلف تعطیل شده و کلاس ها در محیطی مفرح برگزار می شود.

سرمای شدید و بسته شدن راه های ارتباطی شهر اردبیل در پی بارندگی شدید دو هفته پیش، مدارس نواحی اردبیل را بر آن داشت تا برای سومین هفته متوالی مدارس اردبیل را تعطیل کنند.

با اینکه بیش از 16 روز از بارش برف در اردبیل می گذرد، اما اکثر شرایط خیابان های اردبیل برای گروه های میانسال و میانسال مناسب نیست.

دکمه بازگشت به بالا