عمومی

خوزستان جزو اولویت‌های دولت است/ احداث دهکده المپیک در آبادان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سیدحمید سجادی شامگاه چهارشنبه در بازدید از اماکن ورزشی آبادان اظهار داشت: پویایی در خوزستان است. مورد استفاده قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت ها و فعالیت های ورزشی در خوزستان در سال های اخیر خوب نبوده است، اکنون باید تلاش مضاعف برای رسیدن به قدرت ورزش در این منطقه داشته باشیم، افزود: خوزستان در همه عرصه هاست. جزوه این امر برای دولت حائز اهمیت است و بر اساس حکم رئیس جمهور به ویژه در امر ورزش در این منطقه نقش بسیار مهمی داشته است.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص بهره برداری از ورزشگاه پنج آنلاین آبادان گفت: متأسفانه نوع مصالح ساختمانی استفاده شده و ساخت و ساز در جای خود بوده است. “

سجادی ادامه داد: بعد از چک، کار دادگاه مشخص می شود، دادگاه همچنان معطل می ماند یا کار با وام پیش می رود.

او همچنین در مورد آمادگی برای ورزشگاه صحبت کرد چوئبدهوی تصریح کرد: این سالن سه سال پیش مورد بهره برداری قرار گرفت که تلاش می شود تالار را از مصالح دیگر به ویژه نفت تعمیر کنند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه از ساخت دهکده المپیک در آبادان خبر داد و گفت: این شهر دارای مهارت های فراوانی است که ساخت دهکده المپیک آینده ورزش آبادان را تضمین می کند؛ 20 میلیارد ریال که 10 ریال آن است. میلیارد ریال تصویب شد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت اسفبار صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان گفت:

دکمه بازگشت به بالا