عمومی

خیران در تامین اقلام شب یلدا برای محرومان مشارکت کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

احمد محمودی در گفتگو با خبرنگار آنلاین در خصوص شب یلدا با جمعی از مردم و ذینفعان گفت: همه از هر نوع مردم با هر مقداری حتی اندک و غیرضروری در این شب به نیازمندان دست بزنند. , بیایید دل ببندیم من با تبلیغ موافقم و برای ایجاد فرهنگ عشق و محبت اقدام می کنم.

وی هدف از برگزاری شب یلدا را ترویج آرامش دانست و افزود: فرهنگ ایثار یکی از نمادهای مذهبی مردم ایران است و می توان با کمک های اندک شب یلدا را جشن گرفت و نقش آن را در نظر گرفت. خانواده های نیازمند برای یک شب با مهربانی با نیازمندان یک اتفاق فراموش نشدنی بسازیم.

رئیس کمیته خیریه امام خمینی (ره) شهرستان لامرد گفت: امیدواریم در عصر شب یلدا با توزیع سبدهای نیکوکاری و یلدا از ذینفعان، ترغیب به تجمع خانواده های نیازمند باشیم. این شبهای سرد شادی را برای یتیمان و به ندرت مهمانان یلدا شادی می بخشد.» خودمان این کار را انجام خواهیم داد

محمودی با قدردانی از عزیزان به خاطر حفظ این سنت حسنه و به اشتراک گذاشتن چیزهای خوب در طولانی ترین شب سال، تصریح کرد: همه عزیزان می توانند وجه خود را با توجه به اهداف خود به شماره حساب های اعلام شده واریز و با ارسال بسته های کمکی کمک های مالی خود را انجام دهند. مانند. آجیل، میوه، آب نبات، غذا و … به کمیته خیریه و مراکز خیریه سازمان، می تواند باعث خوشحالی نیازمندان شود.

دکمه بازگشت به بالا