عمومی

درآمد ۹ میلیون نفر از اینستاگرام

آمار و گزارش ها نشان می دهد که اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است.

به گزارش اخبار ایران من، روزنامه «خراسان» نیز نوشت: مقایسه آمارهای منتشر شده توسط مرکز تحقیقات بتا نشان می دهد از بهمن ماه سال گذشته میلیون ها کاربر ایرانی به این برنامه اضافه شده و از 47 میلیون به 48 میلیون نفر رسیده است. اما اهمیت شبکه‌های اجتماعی به همین جا ختم نمی‌شود و تحقیقات نشان می‌دهد که بیشتر صفحات وب به محتوای تجاری اختصاص داده شده است و این صفحات وب خانه مشاغل محلی، محلی و غیر محلی و همچنین فرهنگ این است. . بازار بزرگی برای کسب و کارهای کوچک و خانگی است، بنابراین زندگی بسیاری از خانواده ها اکنون با حضور اینستاگرام در هم آمیخته است.

یک میلیون و 700 هزار کسب و کار

در عوض، اینستاگرام و سایر سایت های شبکه اجتماعی هزینه هایی مانند اجاره فروشگاه یا فروشگاه، هزینه های راه اندازی و برداشت را حذف کرده اند. یک نظرسنجی از مرکز تحقیقات بتا نشان می دهد که بیش از 1.7 میلیون کسب و کار در سال گذشته در اینستاگرام فعالیت کرده اند که شامل حداقل 200000 کسب و کار بزرگ و متوسط ​​و 500000 کسب و کار منطقه ای و محلی است که منبع هستند. یا افراد بیشتری تا کنون یک میلیون صفحه اینستاگرام با درآمد بسیار کمی وجود دارد.

پیش از این تجارت نیوز نقل قولی از مرکز آمار منتشر کرده بود که نشان می داد 65 درصد ایرانیان از شبکه ها و پیام رسان ها استفاده می کنند و 20 درصد آنها معادل 11 میلیون نفر از طریق اینترنت درآمد کسب می کنند. یعنی درآمد و عملیات ۱۱ میلیون نفری ایران وابسته به اینترنت و این شبکه هاست.

مهمتر از همه، با 83 درصد، اینستاگرام در صدر استفاده تجاری قرار دارد، به این معنی که حدود 9 میلیون نفر از طریق اینستاگرام درآمد کسب می کنند.

آنچه مشخص است این است که سایت روبروی اینستاگرام نه تنها یک مکان سرگرم کننده و هیجان انگیز است، بلکه یک پلتفرم تجاری است. از آنجایی که هیچ قانون قانونی و قانونی حاکم بر مبادلات انجام شده در اینستاگرام وجود ندارد، میزان خروجی مبادله کالا و خدمات در این پلتفرم قابل محاسبه نیست.

توابع عالی اینستاگرام

حوزه های اصلی کسب و کار در اینستاگرام پوشاک و پس از آن لوازم آرایشی و بهداشتی و در رتبه سوم خدمات گروه های مشاوره و خدمات و در رتبه چهارم لوازم خانگی و محصولات مرتبط و پس از آن مواد غذایی قرار دارند. معماری و تزیینات منازل و همچنین زیر چارت ماشین های گچی و مشاغل مرتبط با گل و گیاه و حیوانات و در سه جایگاه آخر کتاب، مخابرات و الکترونیک و سایر مشاغل که به تنهایی نقش مهمی ندارند.

9 میلیون نفر از اینستاگرام

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا