عمومی

دولت مردمی در تربیت معلمان بر توسعه کمی و کیفی تاکید دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، پرویز انصاری راد شامگاه پنجشنبه در مراسم تحلیف رئیس دانشگاه فرهنگیان بوشهر اظهار داشت: سخت ترین کار معلمان شایسته است. آه تو درس دادن.

وی گفت: معلمان مستعد ابتدا نیاز به تخصص علمی دارند و نیاز به معلم ابتدا به علم است و علاقه معلم به کلاس و دانش آموزان به دانش و مهارت او بستگی دارد.

انصاری راد گفت: در کنار علم و دانش، میزان کار دانشگاه نیاز به تعدیل دارد و تعداد دانشجویان هیات علمی دانشگاه فرهنگیان خوب نیست و برای ارتقای مهارت های علمی باید تعدیل شود. دانشجویان دانشجو پانگانی

وی ادامه داد: در کنار مهارت های علمی دانشجویان ما، مهارت و تخصص استاد باید شاخصه دانشگاه ما از سایر دانشگاه ها باشد. برمی جذب اساتید ما برای اینکه بتوانند مبانی و هنجارهای رشد علم و رفتار دانشجو را فراهم کنند.

انصاری راد افزود: در راستای تاکید رئیس اجرایی بر مسائل آموزشی، ما دانشگاه مرتبط با دانشگاه هستیم و باید بتوانیم دانشجویان و اساتید را با مهارت گفتاری تربیت کنیم.

معلم نمونه خوبی است

وی تاکید کرد: مجری در زمینه تعالی علمی و اخلاقی الگو است و باید این الگو را در اختیار دانش آموزان قرار داد و حس تأمل و دانش را در آنان القا کرد. فرا گرفتن مهارت های زندگی را به دانش آموزش دهید و به آنها انتقال دهید فرا گرفتن بدین ترتیب می توان آنها را در انواع فعالیت های آموزشی با دانش آموزان قرار داد مسیر و قدم به قدم حرکت کنید.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: معلمان مدارس باید یاد بگیرند که چگونه به دانش آموزان فکر کنند و کار کنند که آنها را به تفکر وادار کند و به آنها مهارت های زندگی بدهند و اینها موضوعاتی است که باید به عنوان مهارت معلمان به آن نگاه کنیم. دانشجویان دانشجو بگذار نسل آینده را رهبری کنند و این تفاوت دانشگاه فرهنگیان است.

انصاری راد افزود: در کنار این مهارت باید به اصول اخلاق، اخلاق، عدالت، توحید، سلامت، انسجام اجتماعی و کنش اجتماعی بپردازیم. دانشجویان دانشجو آنها را تشویق کنید که بتوانند دانش آموزان ما را آموزش دهند و راهنمایی کنند.

وی خاطرنشان کرد: بخش بزرگی از تربیت دانشجو معلم در کارهای غیررسمی و فوق برنامه که منجر به مهارت های نوع دوم می شود در خوابگاه ها و خوابگاه ها صورت می گیرد و این برای دانشگاه مهم است.

انصاری راد گفت: دولت مردمی نسبت به تربیت معلم فکر روشنی دارد و بر رشد و توسعه جمعیت تاکید دارد.

با وجود اینکه ما یک دانشگاه جهانی با حدود 100000 دانشجوی آنلاین هستیم، آنها هنوز 30000 تا 50000 دانشجوی با استعداد در سال دارند.” فرا گرفتن ما ماده 28 را داریم که یک سال در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنیم و با این کار تعداد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به حدود 150 هزار دانشجو در سال در کشور می رسد و این تعداد نیازمند توسعه دانشگاه و امکانات خصوصی و بیشتر است. کمک.

انصاری راد گفت: در منطقه بوشهر حدود دو هزار دانش آموز آنلاین داریم و طبق آماری که دارم به هزار و 500 مهارت فکر می کنم. فرا گرفتن بند 28 داریم که حدود 4000 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر داریم.

وی بیان کرد: تعداد معلمان منطقه بوشهر حدود 16 هزار نفر است که یک چهارم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بوشهر هستند که نیاز به حمایت زیاد و توسعه و پیشرفت بسیار دانشگاهی دارد.

در منطقه بوشهر کمبود زمین داریم

انصاری راد با اشاره به اینکه به گفته رهبری دانشگاه فرهنگیان مرکز ثقل نظام تعلیم و تربیت است، ادامه داد: آموزش و پرورش به راحتی می تواند جایگاه مهمی را در دانشگاه فرهنگیان ایجاد کند زیرا آموزش و پرورش و کارکنان دانشگاه فرهنگیان چهار هزار نفر هستند. دانشجومعلم او دروس منطقه را تدریس می کند.

وی افزود: ما نمی خواهیم دانشجویان ما زیاد مشغله داشته باشند و اصل دانشگاه فرهنگیان این است که این دانشگاه شبانه روزی است و هر چقدر برای تربیت معلم سرمایه گذاری کنیم در حوزه های دیگر سود خواهیم برد.

انصاری راد در خصوص کمبود فضا در منطقه بوشهر و لزوم ارائه خدمات با کیفیت گفت: معلمانی که وظیفه آموزش نسل آینده را بر عهده دارند و برای خانم دکتر آرزوی موفقیت دارم. درویشی، رئیس جدید دانشگاه، آرزوی بالاترین و پیشرفته ترین توسعه ممکن را با مشارکت استانداری دارد. و سایر سازمان ها

در پایان این مراسم از تلاش های دکتر. هشت سال حضور مولایی در دانشگاه فرهنگیان با تقدیر از رئیس دانشگاه فرهنگیان و دکتر دکتر رضا درویشی به عنوان رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر شناخته شد.

دکمه بازگشت به بالا