عمومی

دو حادثه اتوبوس در شرق استان سمنان/ حوادث فوتی نداشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مظفر محمد خانه در گفتگو با خبرنگار آنلاین با بیان اینکه ساعت 22:15 شب گذشته اتوبوس در 16 کیلومتری زمین دچار حریق شد. میامی_بزوار به پایگاه امداد و نجات جمعیت شهدای هلال احمر میامی گزارش شد و گفت: این حادثه تنها یک مصدوم داشت که توسط اورژانس مداوا شد و مصدومان توسط هلال احمر در مسجد معتبر جوادالائمه نگهداری شدند.

وی با بیان اینکه ساعت 20 و 20 دقیقه شب گذشته در قطعه 62 کیلومتری اتوبوس میامی – سبزوار نقص فنی رخ داد، گفت: به 37 حادثه دیده امدادرسانی لازم انجام شد و عملیات در ساعت 23:37 خاتمه یافت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر شهرستان سمنان با بیان اینکه شب گذشته سه سانحه رانندگی در محورهای این منطقه رخ داد و مورد حمایت هلال احمر قرار گرفتند، گفت: خطای فنی بزرگراه پراید در بزرگراه شاهرود- آزادشهر در قطر. مرز یکی از پنج حادثه ای است که اتفاق افتاده است. توسط هلال احمر به مکان امن منتقل شد.

محمد خانه با بیان اینکه مهمترین تصادف دیشب تصادف بوده است ما دزدی خواهیم کرد و تریلر به کیلومتر 60 محور دامغان – سمنان می رود، گفت: این حادثه پنج مصدوم برجای گذاشت که دو نفر با بالگرد و سه نفر دیگر به بیمارستان اورژانس منتقل شدند.

گفت که غلت زدن به سرعت 9 کیلومتری محور ایوانکی – گرمسار ساعت 16 شب گذشته بار دیگر دچار سانحه جاده ای شد، افزود: در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

دکمه بازگشت به بالا