عمومی

روایتی از شور حسینی در عاشورای شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین-گروه استان ها: همزمان با سالروز شهادت سید امام حسین علیه السلام، پیکر مطهر شهید مدافعان حرم در شیراز تشییع شد. خانه ابدی، شریک زندگی او انجام دادن

مراسم تشییع از میدان شهدای شیراز آغاز شد و می بینیم که در عاشورا که با سال های گذشته متفاوت است، مردم سر تا پای یکدیگر را نمی شناسند و در این روز بهترین قیافه ها را به نمایش گذاشته اند.

همه‌شان انگار عشق به شهید و شهید سن و سال نمی‌شناسد، مثل عشق به حسین.آ) سن نمی شناسد و همه مردم سعی می کنند در روز کشته شدن آن حضرت بمیرند همام در مراسم ختم امام حسین(ع)آ) وجود داشته باشد و سعی کند بهترین تشییع جنازه تاریخ را بنویسد.

مراسم تشییع پیکر مدافع حرم شهید اسکندری از میدان شهدای شیراز آغاز و در حرم مطهر ختم می شود. احمد ب موسی علیه السلام ادامه خواهد داد، در راه مردم با شهدا و به خاطر شهدا تجدید میثاق خواهند کرد.

احوال روز عاشورا در معبد سوم اهل بیت.آ) امسال متفاوت است و تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم جایگاهی متفاوت به عاشورا در استان فارس و شهر شیراز داده است گلگون کفن پس از 8 سال به این دنیا بازگشته است و مهم این است که بگوییم این شهید معبد به عنوان سید و پیشوای شهدا سر بریده می شود.

افرادی که به دنبال خدا هستند کشته می شوند پرورش دهنده استان فارس و شهر شیراز نیز با استقبال ویژه ای از این شهید اهل معبد مواجه شد و در تمامی شهرهایی که پیکر مطهر این شهید اهل معبد حضور داشت، شاهد حضور مردم بود. من هستم.

در روز عاشورا که مراسم تشییع این شهید معبد برگزار شد، مردم شیراز شهید پرور نیز به گرمی از محافظ این معبد استقبال کردند و به نوعی از زحمات انجام شده برای حفاظت و نجات معبد قدردانی کردند. . سلام شریفه محافظ معبد مورد تمجید مردم قرار گرفت.

از روزی که خبر ورود شهید عبدالله اسکندری به کشور مخابره شد، شیراز به یکباره متحول شد و کل مردم فارس محل استقبال شهید منتظر پنج میلیونی فارس شد.

در اولین روزهای خرداد ماه 1398 تصویر سردار این شهید بزرگوار که توسط داعش در سوریه به شهادت رسید در اینترنت دست به دست شد و این تصاویر همه را به یاد کربلا و روز عاشورا انداخت.

شهید عبدالله اسکندری در تمام هشت سال دفاع مقدس در جنگ حضور داشت و از یاران و یاران سردار جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان بود.

او در فعالیت هایی چون خیبر، بدر، والفجر 8، کربلای 1، 3، 4، 5 و 8، والفجر 10 و بیت شرکت داشت. المقدس 4 نفر آنجا بودند.

از دیگر سمت های وی می توان به فرماندهی تیپ 46 امام هادی، فرماندهی مهندسی تیپ 42 قدر و فرماندهی فنی خط مقدم اشاره کرد.

در اواخر دهه 80 تا اوایل دهه 90 مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران شیراز را بر عهده داشت.

دکمه بازگشت به بالا