عمومی

روزانه ۴۰ کلاس درس در کشور تحویل داده می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مهرالله رخشانی آنلاین شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر به مرکز توانبخشی سلطانیه اظهار داشت: حدود 20 درصد مدارسی که نیاز به مقاوم سازی دارند، با توجه به اعتبارات دریافتی، برنامه ریزی شده است. ریختن وی گفت: در این صورت مشکلات آنها تمام شده است.

وی گفت: برای دستیابی به این نقطه عطف، باید کمک‌کنندگان خود را برای توافق بر سر این موضوع مهم مشارکت دهیم.

رئیس جمهور نوسازی مدارس، سازمان توسعه و تاسیسات کشور با بیان اینکه ساخت بیش از 80 درصد مدارس کشور متاثر از بلایای طبیعی از جمله زلزله و آتش سوزی می شود، گفت: حدود 30 درصد از مساحت کشور خیرساز من هستم.

رخشانی آنلاین تاکید کرد: در پنج سال گذشته حدود 50 درصد مدارس به طور کامل توسط دستگاه های خیرین یا بخشی از دستگاه های دولتی و پشتیبانی و همچنین مراکز آموزشی انفرادی البرز، سیستان و بلوچستان، تهران و آذربایجان غربی ساخته شده است. . بخش ها و چهار بخش پایانی.

وی افزود: امسال 13 هزار و 500 میلیارد دلار وام برای ساخت مدارس جدید جمع آوری شده است و با این وام اعتبار مدارس غیررسمی کاهش می یابد.

مدیرعامل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان می کند: محیط مدارس هر چهار سال یک بار پایش می شود و آخرین آمار و اطلاعات در این زمینه در سال 99 تهیه شده است.

رخشانی آنلاین گفت: سرعت مدرسه سازی در این کشور خوب است و روزانه 40 کلاس درس در این کشور تعمیر و تحویل می شود.

دکمه بازگشت به بالا