عمومی

زیرساخت‌های آموزشی و درمانی در خارگ تقویت می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، صالح رحیمی سه شنبه شب با فرماندهان اصلی تسلیحات جزیره دیدار کرد. خرگ گفت جزیره خرگ برای استان های بوشهر و علی بخصوص شهر بوشهر بسیار مهم است آه تو من هستم.

وی افزود: سیستم مدارس سرد جزیره خرگ برای آموزش با شش کولر تعویض می شود خرگ به آنها داده خواهد شد. برای ساخت مدرسه شهید مطهری، مجلسی که به ناحیه نگاه می کند خرگ از جمله اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر پتروشیمی است خرگ اتفاق خواهد افتاد.

استاندار بوشهر توضیح داد: در زمینه فعالیت های ماهیگیری در جزیره خرگ با همکاری شیلات استان بوشهر به زودی مکاتبه ای با مدیران ارشد شیلات کشور برای تسریع در این کار انجام خواهیم داد.

رحیمی بیان می‌کند: «در سفرهای دریایی، مردم جزیره صبور هستند خرگ با همفکری و تغییر نماینده شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم، مسئولان وزارت نفت و مسئولان بخشداری بوشهر اقدامات مناسب و تعداد ترددهای دریایی در جزیره انجام شده است. خرگ افزایش خواهد یافت.

کمیساریای شهر بوشهر گفت: تسلیحات استراتژیک در جزیره خرگ هفته آینده وارد جزیره می شود و بین دهان و دندان جزیره مستقر می شود. در قسمت ارجاع طرد شدن این موضوع در هفته آینده توسط مقامات دولتی به صورت خصوصی و فوری در حال رسیدگی است.

رحیمی افزود: مردم شریف جزیره خرگ ممکن است در طرح ملی مسکن در شهر خانه داشته باشند، در این صورت هفته آینده در جزیره اطلاع رسانی خواهد شد. علاوه بر این، یک وام 2 میلیارد دلاری به بزرگان جزیره برای ساخت خانه در این جزیره داده می شود.

استاندار بوشهر در پایان یادآور شد: خدمت رسانی به بیماران جزیره و در راس پرسنل خود در سیزدهمین ایالت با تمام توان برای رفع مشکلات جزیره. خرگ ما از آن مراقبت خواهیم کرد.

دکمه بازگشت به بالا