عمومی

زیرساخت‌های بهداشت و درمان ایلام نیازمند توجه/اربعین نزدیک است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

شورای آنلاین – گروه اجزاء: امروزه کرونا با وحشیانه رفتار می شود و هر سه دقیقه یک ایرانی می میرد ، بسیاری هنوز از توصیه های پزشکی پیروی نمی کنند.

برخی از مردم تصور می کنند که بیماری قلبی نه تنها برای خود بلکه برای دیگران است. یکی از اهالی ایلام در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: برخی از مردم می گویند ممکن است نتوانیم به ویروس مبتلا شویم زیرا هوا را از قبل در اختیار داریم ، این اشتباه است.

زهرا چراغی افزود: برخی افراد بدون رعایت قوانین به خود و دیگران آسیب می رسانند ، مبارزه با بیماری و عدم واکسیناسیون به معنای دریافت مرگ است.

در مراکز واکسیناسیون در منطقه ، نسل های مختلفی از افراد ، مشاغل ، زنان باردار و سایر اطلاع دهندگان واکسیناسیون می کنند.

دو شهر را از منطقه قرمز خارج کنید

معاون بهداشتی دانشگاه بهداشت ایلام در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: متأسفانه مناطق دره شهر و بدره با رنگ قرمز بیرون آمده اند.

جمیل صادقی فر افزود: شهر دره شهر با کمک افراد و گروه ها مشکل بود ، تا کنون تنها 9 بیمار در بیمارستان بستری هستند و این امر مستلزم این است که مردم شهر برای ادامه این امر به مراقبت خود ادامه دهند و حتی زرد شوند.

معماری ایلام نیاز به توجه دارد / اربعین

وی افزود: متاسفانه شهرهای ملکشاهی و هیلان از قرمز به رنگ نارنجی درآمده است.

مشکل واکسن حل شد

معاون بهداشت دانشگاه ایلام در مورد تزریق واکسن در دانشگاه بهداشت ایلام گفت: طی روزهای گذشته واکسیناسیون در منطقه ایلام کم بوده و واکسن آن فراوان نبود متاسفانه با معرفی دستگاه جدید مشکل دیگری حل شده است. واکسن “

وی افزود: تأیید عمومی واکسن نیز مهم است که بسیار مهم است زیرا در یکی دو هفته اخیر به دلیل شایعاتی مبنی بر واکسیناسیون سینوفارم و برکت برخی از تأییدات کاهش یافته است.

صادقی فر گفت: از همه مناطق می خواهیم به این شایعات گوش ندهند و صرف نظر از واکسنی که در سایت های واکسیناسیون موجود است ، باید واکسینه شوند.

92 درصد از کل مرگ ها واکسینه نشده اند

مطالعات نشان می دهد که تعداد افرادی که واکسینه شده اند کمتر است و احتمال مرگ بر اثر بیماری قلبی بیشتر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این باره گفت: بیش از 92 درصد از کل مرگ و میرهای ناشی از بیماری های قلبی در منطقه در سال 1400 واکسینه نشده بود.

معماری ایلام نیاز به توجه دارد / اربعین

محمد کریمیان افزود: از افرادی که از ابتدای ابتلا به بیماری قلبی در منطقه جان خود را از دست داده اند ، بیش از 80 درصد آنها یک بیماری واحد داشته اند.

وی گفت: کریمیان گفته است: از زمان معرفی واکسن قلب در منطقه ، بیش از 220 هزار داروی ضد رتروویروسی در منطقه تزریق شده که بیش از 150 هزار مورد از آنها اولین اقدام بوده است.

اما امروزه نگرانی زیادی در ذهن مردم منطقه باقی مانده است و می توان این مراسم را در اربعین برگزار کرد ، جایی که استان ایلام به دلیل مرز مهران شاهد تعداد گردشگران خواهد بود.

از آنجا که دولت کرونا یک زیرساخت بهداشتی است ، این منطقه به شدت به امکانات بهداشتی تخصصی نیاز دارد.

ساخت و ساز ایلام نیاز به مراقبت دارد

استاندار ایلام همچنین روز گذشته در جلسه ستاد ملی کرونا گفت: با وجود تعداد زیاد بیماران در مردادماه ، معرفی داروهای ضد بارداری و تهیه و اجرای دستورالعمل ها ، رعایت 60 درصد افزایش یافته است و اکنون با یک پیام رسان بازگشت ، همه چیز خوب پیش می رود

محمد نوذری افزود: از 12 شهر منطقه ، 9 شهر قرمز و سه شهر نارنجی است و همزمان ، خدمات در 22 مکان منتخب کرونا در منطقه به مشتریان ارائه می شود.

معماری ایلام نیاز به توجه دارد / اربعین

وی با بیان اینکه گرفتن اربعین سید و سالار شهیدان و تهیه و آماده سازی الزامات و الزامات نیاز به تعیین دارد ، افزود: به دلیل محدودیت 430 کیلومتری و نزدیکی به حرم ، بیش از 65 درصد زائران هر ساله از مرز مهران مخصوصاً در زمینه مسائل بهداشتی ، سرپرستان آزمایشگاه ، واکسیناسیون عمومی ولسوالی و تجهیزات لازم در صورت برگزاری چهل مورد.

رهبر منطقه ای در مبارزه با تاجگذاری ، با توجه به اینکه بیش از 37 درصد از افراد بالای 18 سال در استان واکسینه شده اند ، به دلیل تعداد کمی از مردم در منطقه به دنبال واکسن استاندارد در منطقه است و در وسط راهرو اربعین

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا