عمومی

سفری رؤیایی از یک مسیر ریلی/ قطار گردشگری لرستان به راه افتاد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه دسته ها: مناطق غرب ایران اسلامی با تاریخ، طبیعت و گردشگری منحصربه‌فرد از زیباترین نقاط کشور محسوب می‌شوند که هر ساله در ایام مختلف سال پذیرای مهمانانی از سراسر جهان هستند.

قطاری که با قطار آراسته شده است

در این میان خانواده لرستانی در کشوری زیبا با جاذبه های متنوع از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب زندگی می کنند. ما باید قدر همه این نعمت های خدادادی را بدانیم و در جهت توسعه اقتصادی منطقه نهایت استفاده را بکنیم.

سفر رویایی از ایستگاه قطار / قطار در لرستان

لرستان را می توان سرزمین کوه های بلند، رودخانه های خروشان و آبشارهای جادویی، دره های دره، دریاچه های بی نظیر، اقیانوس ها و جنگل های انبوه بلوط نامید که قسمت سفید طبیعت در آن بهشت ​​است. و ایران اسلام را پذیرفته است.

وجود آثار تاریخی خاص مانند بناها، خانه‌ها و غارهای باستانی، جاذبه‌های گردشگری مذهبی مانند معابد، جاذبه‌های طبیعی مانند آبشارهای خاص، آبشارهای گرمسیری، دریاچه‌های بکر، دریاچه‌های زیبا و دره‌های سرسبز برای بازدیدکنندگان ضروری است.

سفر رویایی از ایستگاه قطار / قطار در لرستان

در حال حاضر برخی از با ارزش ترین پروژه ها در خط راه آهن منطقه ای لرستان واقع شده اند و در تلاش برای جذب گردشگر، طرح توسعه ریل گردشگری بزرگ به سبک غربی در دست اجراست.

لرستان در نوروز 1401 از مرکز شهر قطار می کند سلام ایستگاه تنگ هفت میزبان مهمانانی از ایستگاه های مختلف خواهد بود.

قطار لرستان میزبان مهمانان نوروزی است

شیک و بی نظیر در مسیر قطار از جمله آبشارهای زیبای “بیشه”، “آب” گرمه«عیدانه» جلوه ای بی نظیر از زندگی روستایی در آب «شباندر“آب درمانی گوگرد شستشو نمی دهد” سنگر، ​​مهندس متخصص ایستگاه راه‌آهن سپیددشت در رودخانه سزار، کوه‌های مرتفع، کانال‌ها و مسیرهای راه‌آهن ثبت شده در فهرست ستون‌های جهان از جذاب‌ترین و گردشگری‌ترین جاذبه‌های این منطقه است.

سفر رویایی از ایستگاه قطار / قطار در لرستان

سید امین قاسمی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان اظهار داشت:

او گفت: «اما به دلیل افزایش تعداد مسیرهای بین‌المللی، تنها یک واگن قطار مجاز به ارائه تورهای تفریحی بود.

سفر رویایی از ایستگاه قطار / قطار در لرستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: به همین منظور مهمانان از ابتدا در سفری یک روزه هستند. سلام به «تنگه هفت» با جاذبه های طبیعی منطقه بروید و پس از صرف ناهار، امکان بازگشت از طریق همان تریلر وجود دارد.

دکمه بازگشت به بالا