عمومی

شناسایی ۱۲ انبار احتکار کالا در لرستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حمید القاصی آنلاین شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری آنلاین ویژه لرستان بر ضرورت ایجاد نظام سیاست‌گذاری دموکراتیک و تامین بودجه عادلانه تاکید کرد و گفت: اینجا تعطیل می‌شود.

وی همچنین از آماده سازی زندان دولتی لرستان برای نظارت بر استقرار نظام دموکراتیک و تخصیص مناسب منابع خبر داد و افزود: تعداد گروه های گردشگری خرم آباد به هشت گروه گردشگری افزایش یافته است.

رئیس زندانهای استان لرستان افزود: در راستای روند مردم سالاری و توزیع مناسب منابع، 12 انبار در لرستان چاپ و بیش از 3 میلیارد تومان اموال بین مردم تایید شده توزیع شد. قیمت

القاصی آنلاین بر لزوم مهار تورم غیر از چهار عنصر ذکر شده در روند دموکراتیک و تخصیص مناسب منابع تاکید کرد و گفت: هرگونه افزایش قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به شدت مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص افزایش قدرت تحریم های دولتی و تحریم های بازدارنده افزود: با این افزایش قدرت می توان بر تخلفات احتمالی نظارت و اقدام جدی کرد.

رئیس کل زندان‌های استان لرستان از شهروندان خواست جرایم قانون ۱۲۴ و ۱۳۵ را گزارش کنند. صمت و تحریم های دولتی را گزارش کنید.

القاصی آنلاین همچنین به صدور 378 فقره جریمه 29 میلیارد دلاری در دو ماهه نخست امسال در لرستان اشاره کرد و افزود: متخلفان در سال گذشته به پرداخت 180 میلیارد دلار جریمه محکوم شدند.

دکمه بازگشت به بالا