عمومی

شهید سلیمانی مصداق خدمت به بندگان خدا است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، آیت الله محمدرضا ناصری بعدازظهر یکشنبه در نشست مسئولان و ماموران انتظامی استان یزد در جریان بازبینی، با قدردانی از زحمات نیروی انتظامی در ناآرامی های اخیر، گفت: پلیس در برخورد با افرادی که آرامش و آرامش مردم را بر هم می زنند و تمجید می کنند.

وی همچنین یاد و خاطره امام راحل را گرامی داشت و گفت: امام خمینی (ره) در جامعه اسلامی به دنبال حجت خدا بودند و بدین وسیله مردم را روشن و بیدار می کردند.

نماینده حاکم شرع استان یزد ادامه داد: این اقدام امام (ره) نه تنها حرکتی از سوی حکومت بود، بلکه تحولی بزرگ و تحولی در ظلم و تغییر حکومت بود. مردم یک گروه الهی باشند.

آیت الله ناصری ادامه داد: هدف غربی ها از ایجاد کشورهای مختلف این است که این کشورها را کاهش دهند و برای پیشرفت آنها موانعی ایجاد کنند و برای پیشرفت خود تلاش کنند و نمونه آن را در دوره طاغوت در ایران دیده ایم.

وی گفت: سیر تحول اسلام ایران نه حرکت مادی بلکه حرکت معنوی و سیر به سوی کمال بوده است و در این راه باید با پیشرفت در ابعاد مختلف زندگی دنیا را بسازیم تا بنایی باشد. سایتی برای زندگی روز آخر.”

آیت الله ناصری انقلاب اسلامی ایران را نتیجه الطاف الهی دانست و تصریح کرد: هدف اصلی این انقلاب رسیدن به حجت الهی است.

رئیس شورای حوزه های علمیه استان یزد ادامه داد: انسان باید در مسیر شرافتمندانه قرار گیرد و انقلاب اسلامی بنا شد تا مردم شریف باشند و همه ما در این انقلاب در راه اعتلای صدای خدا خدمت می کنیم. .

وی در بخشی دیگر از سخنان خود سردار قاسم سلیمانی را مصداق عشق به خدا و خدمت به بندگان خدا دانست و گفت: کسانی که در راه خدا جهاد می کنند، خداوند با او و حضور و فداکاری مردم در تشییع جنازه وی است. ” و روایاتی برای بزرگداشت سال و دلیل آن عشق او به خدا و خدمت به بندگان خداست که در جامعه نمایان شده است.

آیت الله ناصری توکل به خدا و هجوم اهل بیت(ع) را رمز موفقیت سردار سلیمانی و محبوبیت وی دانست و تاکید کرد: سردار سلیمانی با این روحیه امید را به کشورهای اسلامی بازگرداند و با جسارت داعش را به داخل هل داد. منطقه. و این نتیجه هدف الهی اوست.

وی گفت: افراد مشهوری مانند امام راحل، سردار سلیمانی و … مردم را بندگان خدا می دیدند و سعی می کردند به آنها خدمت کنند.

آیت الله ناصری با بیان اینکه خواست خداست که در برابر همه دسیسه های دشمنان استقامت کنیم و افزودند: لطف و عنایت خداوند را در هر مرحله و زمانی که به دنبال تغییر هستیم و بدون هیچ تغییری احساس می کنیم. شک کن هدف خداست امام و رهبری نبود، توطئه فقط یکی از هزاران توطئه دشمن در پیشرفت انقلاب باقی ماند.

دکمه بازگشت به بالا