عمومی

شهید سلیمانی یک متفکر راهبردی و مدیر تاکتیکی بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار علی محمد نائینی ظهر سه شنبه در مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی شرکت کرد. آباد غرب وی گفت: 22 دی روزی است که خبر ترور سردار سلیمانی منتشر شد و تشییع تاریخ این شهید بزرگوار در عراق و ایران امروز به یکی از مهمترین روزهای تاریخ تبدیل شده است.

وی افزود: اسلام آباد غرب یکی از مهمترین مناطق حفاظت از مقدس و اهل اسلام بود آباد غرب آنها در جنگ حضور فعال داشتند، از سایر نقاط کشور لشکر دریافت می کردند و منطقه مورد حمله قرار می گرفت که جلوه های بسیاری از اسلام را به دنبال داشت. آباد غرب در طول تاریخ حفاظت مقدس نشان داده خواهد شد.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: شهید سلیمانی فردی صادق، خدادوست، متصل به اهل بیت است.آ)او خداترس، ایمان دوست و دیپلمات بود و از نظر مدیریتی، متفکری خوب، متفکری خوب، در حل مشکلات منطقه ای و بین المللی و استاد جنگ راهبردی بود.

وی گفت: بین حاج قاسم و رزمندگان جبهه مقاومت رابطه تربیتی وجود داشت و خلاصه می توان گفت شهید سلیمانی یک راه و یک راه و یک مکتب بود و این مدرسه نقشه راه است. . دنبال شود.

نائینی گفت: سردار سلیمانی در مدیریت مشکلات تجربه داشت، سپاه قدس که او رهبری می کرد چند قومی بود، سپاه قدس با مردم و نخبگان ارتباط داشت و در اطلاعات و در مبارزه با تروریسم فعال بود و سپاه قدس. . و سازمان و سازمان های مختلف. .

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: سردار سلیمانی نظر خاصی به دفاع مقدس داشت و می گفت که دفاع مقدس نوک و جبهه مقاومت است و قبول داشت که فعالیت های دفاع مقدس عالی بوده است. . برای پیروزی در نبردهای جبهه مقاومت مفید است.

نائینی گفت: هر دو سال و نیم یک بار در این منطقه جنگ سختی حدود بیست سال از دوران حکومت شهید سلیمانی در سپاه قدس توسط فرمانده معظم کل سپاه قدس انجام می شود.

وی درباره حمله به اطلاعات دشمن در ایران گفت: نظام و دولت خوب در بخش‌های مختلف اقتصادی، مالی و جهادی به جنگ مشترکی که از دیرباز علیه ایران در جریان است پایان می‌دهد.

دکمه بازگشت به بالا