عمومی

صدا و سیمای اردبیل آماده تولید محتوا برای ترویج فرهنگ ایثار است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علی ملااحمدی در دیدار با مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: صدا و سیمای استان اردبیل همچون گذشته به طور کامل آماده شده است. تدوین برنامه های مرتبط با توانمندسازی فرهنگی.

وی همچنین پخش مصاحبه والدین شهدا و تولید برنامه های مرتبط با فرهنگ ایثار و شهادت را مهم ترین کار صدا و سیمای منطقه عنوان کرد و گفت: ارج نهادن به امر به معروف و نهی از منکر ایثارگران و ارج نهادن به مقام شامخ این بزرگواران، همه تلاش خود را در جهت خلق محصولاتی مؤثر در جهت ترویج و توسعه فرهنگ والای ایثار و شهادت به کار می گیریم.

مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل با بیان اینکه در سال های اخیر شاهد تولید و پخش برنامه های زیادی با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت در اردبیل بوده ایم، گفت: سنجش و تولید این برنامه ها مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

ملااحمدی صلابت و عظمت کشور ما را خون شهدای بزرگوار دانست و گفت: ما با جان و دل ادامه دهنده راه شهدای والامقام هستیم و این مهم با خدمت رسانی ایثارگرانه به مردم محقق می شود. مردم.

به گزارش خبرنگار آنلاین، وی در پایان این دیدار پس از تبادل نظر بر همکاری و همکاری در ساخت اشیاء فرهنگی ایثار و شهادت تاکید و گفت وگویی را به یاد والدین شهدا پخش کرد.

دکمه بازگشت به بالا