عمومی

ضرورت جذب نگاه حمایتی دولت به کشاورز گیلانی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام محمد صفری عصر پنجشنبه در کنفرانس اشکور در راه توسعه، گفت: منطقه اشکور به دلیل نزدیکی دیلمان، او صاحب توسعه است.

نماینده رودسر است املش وی در مجلس با اشاره به این شهرستان به عنوان قطب کشت فندق و گل گاوزبان گفت: از نظر صنایع دستی، گمرکی، اقلیمی و زیست محیطی مراقب دولت در این مناطق باشیم.

حجت الاسلام صفری وی با اشاره به نحوه برخورد دولت با بحران زیست محیطی گفت: با وجود نگرش مثبت دولت در این حوزه ها، میزان کار انجام شده در این شهرستان رضایت بخش نیست.

وی همچنین از منابع طبیعی صحبت کرد و افزود: باید حس مشترک امنیت و توسعه ملی داشته باشیم و نباید از نظر پلیسی سایر سازمان ها استفاده شود.

نماینده رودسر است املش وی با تاکید بر حمایت نهادهای خصوصی و سرمایه گذاران در مجلس گفت: بیشتر سرمایه گذاران سعی در ریسک و سرمایه گذاری در گیلان ندارند.

حجت الاسلام صفری وی با اشاره به اینکه چتر حمایتی دولت برای کشاورز بسیار ضعیف است، افزود: حمایت کمی از کشاورز انجام می شود چرا که باید در گیلان نگرش تغییر کند.

وی همچنین از ۸۵ درصد فندق گیلان خبر داد اشکور وی افزود: متاسفانه هنوز مهارت های این منطقه مشخص نیست و دولت باید متعهد به حمایت از این منطقه باشد.

دکمه بازگشت به بالا