عمومی

طرح توسعه و تکمیل زیرساخت‌های بندری در بندر ریگ تسریع می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سید احسان خاندوزی ، بعد از ظهر جمعه در راه بندر بندر ریگ در شهرستان گناوه ، گفت: و اینکه وضعیت این بنادر خوب نیست.

وزارت دارایی و امور اقتصادی افزود: “ما باید در وسط با مقامات صحبت کنیم تا ساخت بندر در بندر ریگ با مشارکت کارگران داخلی و خارجی و همچنین مقامات دولتی در اسرع وقت انجام شود. . “

وی گفت: امیدواریم نتیجه ، رشد اقتصادی منطقه ، کاهش بیکاری و نعمت هایی باشد که بر سر سفره مردم دیده می شود.

خاندوزی در ادامه گفت: باید سازمان بنادر و دریانوردی پیگیری کند تا بفهمد چرا در تولید بنادر اینقدر توجه شده است که متعاقباً پیگیری خواهد شد.

ناگهان در بندر حفاری می کنند

در این سفر معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت بندر ریگ یکی از سخت ترین بنادر برای عملیات دریایی و بندری بود.

محمد قاسمی افزود: سازمان بنادر و دریانوردی تصویب بندر ریگ را تأیید کرده و تصویب کرده که این سازمان بیش از 500 دلار برای ارتقاء بندر ریگ در 15 سال هزینه کند که به سه بخش پنج ساله تقسیم می شود.

وی گفت: در مرحله اول ، امسال حفاری 250 هزار متر مکعب پیش بینی شده بود که در سه ماه آینده تحویل داده می شود و در نیمه دوم و کمتر از یک سال ، ناپدید شدن موقت از ابتدای خور است. ، که در حدود 3 کیلومتر است. ‘حدود دو متر عمق دارد و بقیه 100000 متر مکعب است ، که در سال 1401 اتفاق خواهد افتاد.

معاون دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در این مورد برای تقویت منطقه به منظور پاکسازی منطقه ساحلی ، دیوار مستحکمی احیا شده است.

وی گفت: “با این کار ، بندر ریگ تا چهار سال آینده خارج می شود و همه چیز خوب خواهد بود.”

در جریان ششمین سفر رئیس جمهور و اعضای کابینه صبح روز جمعه به استان بوشهر ، سید احسان خاندوزی وزیر دارایی و دارایی به عنوان نماینده دولت به همراه چند مقام دولتی و سایر کشورها وارد گناوه شد و از بنادر شمالی این منطقه دیدن کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا