عمومی

فرآیند ساماندهی پسماند گیلان راضی کننده نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمدرضا احمدی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با شبکه ویژه باران با بیان اینکه برای اجرای قانون تعداد معلمان نیازمند جمع آوری اطلاعات حدود 800 هزار نفر هستیم، گفت: تلاش و کوشش مجلس باید این قانون را به درستی اجرا کند و اگر به طور کامل اجرا نشد، وزارت آموزش و پرورش باید پاسخگوی نمایندگان باشد.

عضوکمیسیون آموزش و پژوهش مجلس گفت: مجلس تصمیم دارد ۲۵ هزار معلم جدید از نهادهای ذیربط جذب کند. درس دادن وی افزود: سامانه آماده سازی معلمان آموزش و پرورش دچار مشکل شد که پس از اصلاح قانون کافی و قابل استفاده خواهد بود.

به ضرورت اشاره کرد کشته شدن بودن گفت: بودجه های خوبی با پول بیشتر نسبت به سایر مصوبات برای کار دانش بنیان در نظر گرفته شده است و از هرکسی که بتواند روی کار دانش بنیان کار کند حمایت می کنیم.

احمدی در ادامه گفت: سایر روش های مدیریت پسماند در استان گیلان راضی کننده نیست. لوندفیلد علاوه بر این عدم حضور شهردار در رشت به این پروژه آسیب وارد می کند که باید طبق وعده داده شده تا پایان امسال مشکل زباله سراوان حل شود.

وی در خصوص مذاکره با یک شرکت در شیراز برای حل مشکل لیچ گفت: هفته آینده جلسه ای با مسئولان دولتی برای حل مشکل خواهیم داشت.

نماینده رشت است تلاش وی در مجلس با بیان اینکه در گیلان کمبود شدید آب کشاورزی داریم و این موضوع باید جداگانه بررسی شود، افزود: در سفر رئیس سازمان انرژی اتمی به گیلان بحث و تبادل نظر خواهیم کرد. برای فرآوری، افزایش عمر مفید و صادرات محصولات کشاورزی.

وی در خصوص لزوم تخصیص زمین برای رینگ کمربندی رشت برای تکمیل این پروژه گفت: برای رفع مشکل ترافیک شهر رشت در حال پیگیری بند ۲۳ هستیم تا سامانه زیرزمینی در شهر احداث شود.

دکمه بازگشت به بالا