عمومی

فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در چهارمحال و بختیاری نهادینه شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محسن حسین میرزایی صبح سه شنبه در انجمن کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با تشریح غم ده سال گذشته ماه صفر و گرامیداشت هفته دفاع از خود اظهار داشت: راهکارهای ترویج فرهنگ. از کتاب و مطالعه در این بخش باید به فوریت شناسایی و مراحل سرشماری ارائه شود.

وی همچنین گفت: اداره کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرداری های چهارمحال و بختیاری بهترین زمین را برای ساخت مساجد، مدارس، کتابخانه ها و مراکز فرهنگی برای توسعه شهرها و مناطق اطراف اختصاص دهند.

حسین میرزایی گفت: شهرداری ها و شوراهای اسلامی چهارمحال و بختیاری باید برای توسعه فرهنگسراها برنامه ریزی های جامع و مشخصی داشته باشند.

وی همچنین یادآور شد: ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی کتاب صوتی و همچنین اجرای سیاست سوگندنامه کتاب در دستور کار مسئولان سازمان های بزرگ مرتبط با آنها قرار گیرد.

معاون سیاسی امنیتی و فرهنگی وزیر کشور در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کهرنگ باید به زودی برگزار شود. در باره تامین فضای لازم برای جذب وام برای احداث کتابخانه برگشت انتخاب کردن

وی در خصوص آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها پس از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا، گفت: آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها باید خدمات خوبی را برای دانش‌آموزان در بحث بگذارند.

حسین میرزایی با ارائه ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در چهارمحال و بختیاری گفت: تجلیل از 10 هزار نفر از خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دفاع مقدس و مقاومت از برنامه های بزرگ این امر محسوب می شود. هفته در منطقه

وی افزود: همه مردم و دولتمردان باید قدر کار، تلاش، رشادت، جانفشانی ها و جانفشانی های شهدا، سربازان، آزادگان و خانواده های آنان را بدانند.

معاون سیاسی، امنیتی و فرهنگی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: عزت، حاکمیت، صلح و امنیت جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت ها، ایثار و تعهد شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران است. جمهوری مقدس . زمان حفاظت

حسین میرزایی یادآور شد: دوران دفاع مقدس به عنوان پرافتخارترین دوران در تاریخ ایران به شمار می رود.

دکمه بازگشت به بالا