عمومی

فیروزه پس از اطلاع از متاهل بودن نامزدش، خودکشی کرد

فیروزه پس از گذراندن چندین ماه از شرکت هواپیمایی تحت کنترل خود، با رامین آشنا شد. فیروزه ماجرا را برای خانواده اش تعریف کند.

زمانی که این زوج از رابطه این زوج مطلع شدند تصمیم گرفتند برای آشنایی بیشتر با یکدیگر و تدارک مراسم عروسی چند ماهه با هم رابطه داشته باشند به همین دلیل با توجه به حضور خانواده رامین. رامین در شهر روزگاری مهمان خانواده فیروزه بود.

چند ماه بعد خانواده فیروزه به دخترشان می گویند که با رامین در مورد آشنایی و مراسم دیگر صحبت کند. رامین مشکلی را به پدر و مادر فیروزه اطلاع می دهد که حل آن دو هفته طول می کشد و باید مشکل حل شود.

مادران فیروزه ای: دو ماه از دو هفتگی رامین گذشته بود، در این زمان راه رامین به خانه کوتاه بود و فیروزه اغلب تا نیمه شب از خانه بیرون می رفت و هر بار که با او تماس می گرفتم می گفت پالی رامین، پدرش و. من از ادامه چنین رابطه ای انتقاد کردم، این انتقاد باعث می شود به طور خلاصه به دختر و پدر بگویم که پدرش چطور است که اگر خانواده رامین نمی خواهند ماه آینده از هم جدا شوند، فیروزه حق ادامه رابطه را ندارد. همسرم گفت همان شب بدون اینکه فیروزه متوجه شود باید بروم دفتر رامین و مستقیم با او صحبت کنم …. پسر پنج شش ساله ای را دیدم و فکر کردم این دختر خواهر رامین است که آمده است. از شهر تا به امروز، و من نباید با رامین صحبت کنم.»،هیچ وقت چند قدمی از سازمان دور نبودم که فکری به ذهنم رسید… شورا دو ساعت تعطیل بود و من خیلی هیجان زده بودم تا اینکه رامین و دختر و دختر از سازمان خارج شدند تا بفهمند رامین کجا زندگی می کند و چه چیزی. انجام دادن. من تحقیقات محلی انجام دادم. شبی که فیروز زودتر از دیشب به خانه آمد و اعلام کرد که خانواده رامین از شهر برگشته اند، خیالم راحت شد که تصورم درست بود.

تفاوت آدرس تبلیغاتی فیروزه با محلی که مادرش فکر می کرد رامین در آن زندگی می کند به دلیل نگرانی و بدگمانی مادرش بود. در پاسخ به سوالات مادر فیروزه، اهالی و کسبه به دنبال مردی برای ازدواج با دختر هستند!!مادر فیروزه بلافاصله به جایی می رود که فیروزه به آنها اطلاع می دهد که خانه رامین است. رامین را بشناس!

مادر فیروزه با علاقه و سوال زیاد به خانه می رود و قبل از رسیدن به خانه با فیروزه تماس می گیرد تا هر چه زودتر به خانه بیاید. آن روز با همسر و دخترش.

همزمان با اقامت او در لابی، خانه دار علت ماندن مادر و دختر را می پرسد. کلید به عنوان نماد تأیید فعال می شود.

گزارش پلیس 110: تیم مدیریت منطقه شماره خیابان ۲ به دنبال تماس خانم فیروزه … وارد الف.

آقای رامین … ضمن تکذیب اظهارات خانم فیروزه اعلام می کند که هرگز آن زن را ندیده و هیچ شناختی از او ندارد و در خیابانی که خانم فیروزه … ضمناً پدرش را اعلام می کند نرفته است. و مادرش فوت کرد و او در اتاق پذیرایی با یک دختر پنج شش ساله از زنی صحبت می کرد که اعلام می کرد زن و فرزند دارد!

در طول راه مادر و دخترش تا رسیدن به خانه بی صدا اشک می ریختند.

پدرفیرزه: همون شب خیلی وقت پیش فیروزه وارد اتاقش شد به مامانش هم گفتم بهتره زود بخوابیم تا فردا بریم کلانتری برای پیگیری موضوع اما مال من. فکر و خواب بر چشمانم غلبه کرد از خواب بیدار شدم تا با کلام الله اکبر اذان مسجد محل پاک شوم و با شنیدن صدای ناله از اتاق فیروزه ای به همسرم زنگ زدم…

با صدای جیغ مادر فیروزه وارد اتاق خوابشان شدم و با دیدن بسته های خالی قرص نزدیک تخت پر از خون فرو ریختم.

یک کارشناس پزشکی در این گزارش علاوه بر تایید علت مرگ ناشی از خودکشی، گفت: بر خلاف گفته والدین متوفی، متوفی باکره نبوده و میانگین زمان سقط جنین کمتر از یک ماه بوده است.پرونده زنای محصنه و بکارت رامین در ماده 658 قانون مجازات اسلامی تشکیل شده است.این دروغ توسط پدر و مادر رامین آغاز شده است.نوشیدنی دیگر یک ماده مخدر کشنده است.آنهایی که به قصد کشتن شریک زندگی خود مشروبی را کشتند. قانون قتل، سپس یک نفر را کشت و باید مجازات شود. گفته می شود (اگرچه رفتار رامین باعث آشفتگی روحی فیروزه شده است) وقت آن رسیده است که مقامات جنایی کشور وارد چنین موضوعی شوند تا راهکار موثرتری برای مقابله با این رفتارها اندیشیده شود.

شرح:
ماده 658 قانون اسالمی مبنی بر رفع باکرگی توسط مردی غیر از شوهر، زن حق دارد به عنوان دختر ربا بدهد.

صلاحیت تسبیب یکی از اصول قانونی مندرج در قانون مجازات اسلامی در بحث از سقط جنین (مواد 623 و 624) از طریق سقط جنین اتفاقی (ماده 616) و فصل ششم قانون مجازات، مواد 492 تا 536، از مصادیق قاعده تسبیب در قانون مجازات اسلامی است. سرد

* وکیل

دکمه بازگشت به بالا