عمومی

قهرمانی تراکتور با شلوغ‌ترین «ساکت» دنیا!

کجاست کسی که با شهامت گفت فکر می کرد استقلال قهرمان می شود؟ آیا یحیی گل محمدی و زنوزی هنوز این حرف را با همان ایمان می زنند؟

به گزارش اخبار ایران من ، احسان محمدی در عصر ایران وی نوشت: “استقلال تهران جام حذفی را از دست داد. یک شکست ناامیدکننده در آخرین روز از فصل فوتبال ایران. عصر روز سپتامبر در ورزشگاه خالی امام رضا (ع) مشهد ، فقط نیمی از آن برای اهدا فرهاد مجیدی کافی بود.

وقتی تراکتور با سه گل محمد خانزاده ، اشکان دژاگه و اکبر ایمانی ، مربی و بازیکن سابق استقلال ، استقلال را به ثمر رساند ، پرویز مظلومی که در استودیوی برتر فوتبال حضور داشت ، از فنی بودن مدیریت استقلال شکایت کرد. او که تیمش یک مسابقه 10 دقیقه ای غافلگیرانه مقابل تیم 10 نفره پرسپولیس برگزار کرد ، اکنون یکی از حریفان فرهاد مجیدی است.

او چند روز زودتر در یک بازی حساس 120 دقیقه ای پرسپولیس را شکست داد و بسیار خسته بود اما سریع می جنگید. چه انتظار می رود اما به نظر می رسد که این تیم علاقه خود را به جنگ خطرناک و بیهوده مجیدی-سعادتمند از دست داده است و آنقدر گیج کننده بازی می کند که آنها را متعجب کرده است. با این وجود عملکرد سید حسین حسینی در هر سه گلی که با آن موافقت کرد آنقدر مبهم بود که شاید سرپرستان استقلال به فکر جانشینی او باشند.

مرحله دوم یک طرفه بود و چندین حمله به استقلال انجام شد. مهدی قائدی نوشت ، ساکت الهامی ، سرمربی تراکتور به حریف حمله کرد ، کارت قرمز دریافت کرد و به جایگاه رفت ، ارسلان مطهری اخراج کرد و سپس رفت. تراکتور 3-2 استقلال.

عملکرد تراکتور در نیمه دوم با نمایش ، دراز کشیدن روی زمین ، زیر توپ و همچنین بازی عجیب و شرور مسعود شجاعی و تغییر عجیب اشکان دژاگه همراه بود. ساکت الهامی تمام تلاش خود را کرد تا ناکام بماند ، اما به نظر می رسید استقلال به جز پاس های وریا غفوری زندگی و تاکتیک دیگری برای قهرمانی سرخ ها در جام ندارد.

تصاویر نهایی بازی را می توان هزار بار مشاهده کرد و دستورالعمل ها را نوشت. اشکان دژاگه با چهره ای پر از عصبانیت ، حیرت و دیوانگی ، راهپیمایی شجاعانه و شیب چیزهایی که سالهاست به دست نیامده ، اعتراض به آزادی علیه جانشین و عصبانیت خود ، مشتهای ساکت به سمت اعتراضات بی هدف شلیک کرده و حزب خود را به لبه پرتگاه کشانده است. در پاییز فرهاد مجیدی به تنهایی نزدیک خط ، ارسلان مطهری رنج دیده و ….

تراکتور برنده شد. تیمی که طی این سالها در چهار گوشه دنیا بازیکن و مربی می خرید ، احترام زیادی از نظر مربی و بازیکنان ایرانی به دست آورده است. سکوت شدید باعث ایستادن او روی سکو می شود و این ممکن است یکی از دلایل عصبانیت و عصبانیت او باشد. این کلاه برای چندین فصل خستگی را از بین می برد. هواداران وفادار تراکتور حق دارند این جشن را بگیرند.

اما کجایند کسانی که با جسارت گفتند استقلال برای قهرمان انتخاب شده است؟ آیا یحیی گل محمدی و زنوزی هنوز این حرف را با همان ایمان می زنند؟ تراکتور سه گل به ثمر رساند که گل دوم یک تخلف و تصمیم سخت محسوب می شود. آیا همان گروهی که برخی معتقدند در مسابقات استقلال متحد می شوند ، نظرشان در مشهد تغییر کرد و به تراکتورسازی کمک کرد تا خبره شود؟ وقت آن نرسیده است که از این امتیاز چشم پوشی کنیم؟

استقلال نتوانست جام را که فکر می کرد در دست آنها است از دست بدهد. تداوم شکست گروهی در سالهای اخیر. آیا آنها هنوز معتقدند که وزیر ورزش نمی خواست تیم عملکرد خوبی داشته باشد؟

برخی می گویند این شکست دست خوشحالی برای خلاص شدن از شر فرهاد مجیدی ایجاد کرد و فرهاد مجیدی که گفته بود پس از کسب نتیجه باشگاه را ترک می کند می تواند زندگی خود را دنبال کند. اما هواداران تیم چطور؟ کجا میرن؟ آنها حق ندارند از این آشفتگی شکایت کنند ، در حالی که مسئولان تیم که قرار است تیم را زمین بگذارند ، چرا باید با هم تماس بگیرند و از دست دادن جام برای آنها آسان شود؟ “آیا این نشان نداده است که گاهی اوقات مشکل در تیم است و در خارج نیست؟”

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا