عمومی

قیمت میلیاردی برای شماره های لاکچری

قیمت سیم کارت با شماره همراه اول با کد 1 (نخستین شماره بعد از 0912 شماره 1) با 5 شماره آخر 5 یک میلیارد و 900 میلیون تومان است. قیمت یک سیم کارت دیگر با کد 2 که 4 رقم آخر آن 2000 است یک میلیارد و 300 میلیون تن است.

به گزارش اخبار ایران من خراسان وی نوشت: اگرچه این روزها تعداد کمی از افراد شماره تلفن دیگران را ذخیره می کنند زیرا معمولاً همه شماره ها را در گوشی خود ذخیره می کنند، اما بازار شماره سیم کارت رند همچنان داغ است. مثلا خرید خط 0912 با همان 5 شماره 1.5 میلیارد تومان هزینه دارد. اگر به اینترنت و خرید و فروش پلتفرم ها سر بزنید و عبارت «سیم کارت رند» را جستجو کنید، فرصت جالب و گران قیمتی در اختیارتان قرار می دهد. قیمت های سیم کارت های رند محاسبات خاص خود را دارد و اصطلاحاتی مانند سیم کارت رند شیشه ای، سیم کارت رند دوبل، سیم کارت رند پله ای و … وجود دارد. در بازار.

سیم کارت رند چنده؟

من به چندین سایت و پلتفرم فروش سیم کارت رند می روم. چند تا قیمت سیم کارت میبینم مشکل دارم! به عنوان مثال هزینه یک سیم کارت با شماره تلفن همراه اول 1 (نخستین شماره بعد از 0912 شماره 1 است) و 5 شماره آخر آن 5 است، یک میلیارد و 900 میلیون تن است. قیمت یک سیم کارت دیگر با کد 2 که 4 رقم آخر آن 2000 است یک میلیارد و 300 میلیون تن است. برای بررسی سیم کارت رند، جالب است بدانید که نکات مهم زیادی وجود دارد. مبدا یا منطقه ای که سیم کارت در آن صادر می شود، وضعیت آن شامل صفر یا استفاده، نوع آن به عنوان مثال دائمی یا اعتباری و بالاتر از همه، کاربر تأثیر زیادی دارد. علاوه بر همه اینها این رند است که معیار اصلی قیمت ها محسوب می شود که در بخشی دیگر از این فایل توضیحاتی در مورد آنها داده خواهد شد. هزینه سیم کارت رند ایرانسل مثلا برای 0901 که آخرین رقم آن 1111 است 900 میلیون تومان است. تعداد کارگران دیگر به کمتر از 300 میلیون تومان می رسد.

30 میلیارد عدد هم داریم!

این فروشنده سیم کارت در گفت و گو با تجارت نیوز با اشاره به اینکه تعداد شماره های ویژه و رند در مجموع خیلی زیاد نیست، توضیح داد: بالاخره اعداد 5 تا 6 است که فروشنده گفت: هیچ کدام از این اعداد را نداریم اما اگر باشد 30 تا 40 میلیارد تن می شود. مثلا عددی با 7 1 یا 7 2 حدود 30 تا 40 میلیارد تن است.

فرارو در گزارشی که در سال جاری منتشر کرده، حقایق جالبی را به نمایش گذاشته و نوشته است خرید خط 0912 و چهار شماره اول 1111 و سه شماره آخر 330 به دو میلیارد و 500 میلیون تومان پول جاری دنیا نیاز دارد. . فروشندگان می گویند هزینه سیم کارت کد 1 بین 40 تا 46 میلیون تومان است و در صورت مطابقت اعداد زیر قیمت این خط به 300 و 500 میلیون تومان افزایش می یابد. خرید خط 0912 با کدهای 2 و 3 حداقل به 14 میلیون تومان نیاز دارد. قیمت سیم کارت 0912 برای استفاده با کدهای 4 و 5 از 10 میلیون تومان شروع می شود و کمترین قیمت برای سیم کارت کد 6 همراه اول به 9 میلیون تومان می رسد. سیم کارت 0912 را می توانید با 8 میلیون تومان خریداری کنید و قیمت خرید خط 0912 با کد 8 حداقل به 7 میلیون تن می رسد.

اصطلاحات زیادی برای سیم کارت های رند

هزینه سیم کارت رند محاسبات خاص خود را دارد. در این بازار عباراتی مانند سیم کارت آینه رند، سیم کارت دو رند، سیم کارت رند پله ای، سیم کارت هزار رند، سیم کارت رند معمولی و … را می یابید که قیمت سیم کارت را نشان می دهد. در زیر معنای بسیاری از اصطلاحات سیم کارت های رند را که به همراه قیمت آن ها جمع آوری شده است، خواهید دانست.

سیم کارت رند پلی

این مثال شامل اعدادی می شود که اگر دو عدد را به دو عدد از هم جدا کنیم، عدد اول یا آخر آنها یکی است و آن ها یا ده ها یکی هستند و به دو گروه تقسیم می شوند: یک پله از اول و یک پله از آخرین. مثلا چهار عدد آخر 4544 یا 3332 و …

سیم کارت رند شیشه ای

این نوع رند شامل اعدادی است که حداقل چهار رقم اول یا آخر عدد را دارند. مانند: 1551 … 0912. اگر سه رقم اول و آخر عدد یکسان باشد، عدد رند آینه محسوب می شود.

سیم کارت میلیون

اعدادی که حداقل پنج صفر دارند، میلیون ها به حساب می آیند و بالاترین هستند.

سیم کارت رند

اگر عددی به صورت متوالی در یک عدد تکرار شود به آن رند تکرار شونده می گویند. هرچه تعداد تکرارهای عدد مورد نظر بیشتر باشد، تعداد آن بیشتر می شود.

سیم کارت رند شماره از پیش تعیین شده را تکرار می کند

اعدادی که کلمات تکرار شونده در ابتدا یا پایان دارند، اعداد رند برای حافظه آسان در نظر گرفته می شوند.

تولد سیم کارت رند

اعدادی که با تاریخ تولد شروع می شوند یا به تاریخ تولد که معمولاً یک سال شمسی است ختم می شوند راند تولد می گویند. مثلا 1380…0915.

سیم کارت رند لیبرا

به اعدادی که سه رقم اول آن دقیقاً با سه رقم آخر یکسان باشد رند لیبرا می گویند. به عنوان مثال، 917. 917 در …

سیم کارت به صورت پیش فرض

اگر حداقل سه رقم از عدد به طور متوالی در ابتدا یا انتهای عدد قرار گیرد، آن را رند ترتیبی می نامند و این اعداد به دو نوع متوالی از اول و متوالی از آخر تقسیم می شوند. مثلا 6789 … 0912.

جفت سیم کارت رند

به اعدادی که ارقام بعد از رقم اول یا انتهای آن دو رقمی و دو رقم آن یکی باشد، جفت رند می گویند. لایک: 6565…0915 یا 2626…0915. انواع اعداد رند شامل انواعی مانند جفت جفت از اول، جفت جفت از آخر، جفت جفت جفت، جفت جفت از دو اول و سه جفت از آخری می باشد.

سیم کارت 10 رند

در این نوع اعداد تشکیل دهنده عدد مضرب 10 یا مضرب 10 به صورت پلکانی در ابتدا یا انتهای عدد قرار می گیرند. مثلا 6070 …. 0915.

سیم کارت 10000 و 10000 رند

همانطور که از نام آن پیداست، اعداد به صورت هزار، 10 هزار یا بیشتر در ابتدا یا انتهای عدد قرار می گیرند. مثلا 50000…0913.
سیم کارت رند دو شماره دارد

اگر عدد فقط دو رقمی داشته باشد مقدار بیشتری دارد و رند در نظر گرفته می شود.

سیم کارت رند 2 رقم از یک را تکرار می کند

اگر چهار رقم اول یا آخر عدد xxyy باشد، نسخه رند این عدد را تشکیل می دهند.

چند رند شروع از اول یا آخر یا…

به طور کلی، اگر یک عدد یک عدد داشته باشد که در یک ردیف تکرار شود، در این دسته قرار می گیرد. می تواند از 3 تا 7 رقم باشد همچنین می توان آن را در ابتدا، وسط یا انتهای یک عدد قرار داد. به عنوان مثال 222 … 0913 یا … 999 … 0910 یا … 0912222 و …

رند ساویر

خطوطی هستند که دارای زیبایی، زیبایی، اصالت و غیره هستند، اما در هیچ یک از تعاریف مقادیر رند ذکر شده گنجانده نشده اند.

از این رو بدون شک قرار شده است که این دسته از خطوط را در یک کلاس خاص قرار داده و از خطوط رایج جدا کنند.

از تخفیف چند صد میلیونی گرفته تا افراد مشهوری که به این اعداد نیازی ندارند

آقای «احمدی» نمی خواهد خودش را معرفی کند و صحبت کند و در ابتدای صحبت هایش می گوید: هر جا رسانه ای پیدا کردی، مشکلات ایجاد می شود! اما او حاضر است به چند سوال من در مورد بازار سیم کارت های گران قیمت پاسخ دهد. او فروشنده تلفن همراه است و سیم کارت رند خرید و فروش می کند. از او پرسیدم که آیا واقعاً برای این سیم کارت های میلیاردی مشتری دارد یا خیر، گفت: حدود 15 سال است که این کار را انجام می دهم، مشتری دارد، مشتری هم دارد، به خصوص اگر شماره رند تلاش کند. یک مورد بود که 4 رقم آخر عدد 4 و بقیه 123 بود. در کمتر از یک ساعت فروختم. اخیراً تعداد کمی از مشتریان وجود داشته اند و تا زمانی که پول مشتری پول باشد، فروشندگان چند صد میلیون تخفیف ارائه می دهند. مثلا چند روز پیش یک میلیارد سیم کارت ۷۵۰ میلیون فروخته شد.

از او درباره افرادی که این سیم کارت ها را می خرند می پرسم و اگر تا به حال با یک مقام رسمی و یا فرد مشهوری برای خرید این سیم کارت ها ملاقات کرده است، گفت: خریداران این سیم کارت ها معمولا شرکت های تبلیغاتی و کشورهای دیگر هستند. همچنین لیستی از افراد بسیار ثروتمندی وجود دارد که به دلیل تجمل گرایی مشتری سیم کارت های هدیه یا استفاده شخصی هستند. از آنجایی که مشتری سلبریتی نداشتم، هرگز نشنیدم که افراد مسن یا افراد مشهور به دنبال شماره رند در بازار باشند، زیرا برایشان مشکل است. تا جایی که من می دانم، آنها تمایلی به خرید شماره رند ندارند.

او چیزی از درآمد خود از این شغل فاش نکرد و …

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا