عمومی

محرومیت های موجود زیبنده کرمان نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مسئول سپاه ثارالله استان کرمان نیز اظهار داشت: در شکل گیری مدرسه سردار سلیمانی نقش قضات در عرصه حرفه ای، ایجاد، ارتباط و هماهنگی مشهود است. در گذشته همکاری موثری صورت گرفته است.»

سردار حسین معروفی گفت: در حوزه مکتب سردار سلیمانی، سه داستان ترویج مرام والای این شهید گرانقدر، اعتراف به نقش سردار سلیمانی به عنوان فرصتی برای انقلاب اسلامی و محبوبیت مکتب سردار سلیمانی مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

وی همچنین گفت: تقویت اندیشه های سردار سلیمان برای تولید برق در این کشور است. گفته شدهاین در حالی است که گردشگران از بیش از 80 کشور جهان به کرمان و گورستان سردار سلیمانی سفر کردند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان یادآور شد: در دومین یادواره ترور سردار سلیمانی، هزار زائر غیرایرانی وی را به گلزار شهدای کرمان بردند.

یک مقام نظامی معروف نیز گفت که انتظار می رفت گری پرونده های مربوط به ترور سردار شهید سلیمان باید از کرمان آغاز شود، تاکید کرد: آماده حرکت در وسط هستیم. کشورها بیایید با دنبال کردن این بخش از ناحیه کرمان شروع کنیم.

وی بار دیگر بر توافق برای پایان تصرف فعلی تاکید کرد و ادامه داد: کسری های موجود زیبنده بخشداری کرمان نیست و دادگاه ها می توانند نقش مثبتی در اقتصاد داشته باشند.

رئیس سپاه ثارالله استان کرمان برقراری عدالت و تقسیمات را از وظایف اصلی قضایی برشمرد و ادامه داد: شهرستان کرمان یکی از بالاترین سطوح آزادی کیفری و اقتصادی است و در این مورد از انواع اختیارات به خوبی استفاده می شود. .

سردار معروفی گفت: بزرگترین و وفادارترین گروه آزادی زندانیان جاهل و مالی با نام سردار سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی تشکیل شده است.

وی از برنامه ریزی سپاه ثارالله برای همکاری با قوه قضائیه خبر داد.

دکمه بازگشت به بالا