عمومی

محور امامت حول محور صبر است/ در برابر مشکلات صبر پیشه کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام احمد مروی امشب در آئین تلاوت در حرم رضوی ، در خصوص فواید بزرگ رفتن به امام رضا (ع) گفت: سکوت دیگری در حرم آنها مانند مردی است که پیش از خدا بر تخت سلطنت راه می رفت و هیچ چیز بزرگتر و بهتر از این نیست.

ولی قدس آستان قدس رضوی گفت: “ما باید خدا را به خاطر چنین رهبران و رهبرانی شکر کنیم و صدای آنها را در سرلوحه کار خود قرار دهیم ، امامانی که خدا را خشنود می کنند.

وی افزود: امام صادق (ع) می فرماید م aمن باید ذات خدا ، پیامبر و محافظ خدا داشته باشد. امام در برابر ناملایمات و ناملایمات پایدار بودند.

حجت الاسلام مروی در ادامه گفت: همه دنیا در نظر انسان صبور و تحقیر شده اند و انسان بیمار به جایی می رسد که حتی بهشت ​​نیز بر او قدرت ندارد و فقط لذت خداوند می تواند او را پسند کند.

آستان قدس رضوی با توصیف ائمه اطهار (ع) به عنوان بهترین جلوه صبر اظهار داشت: انسان صبور کسی است که با خواسته های دنیوی و پلیدی مخالفت می کند ، بنابراین اگر همه مردم طلا و رشوه می خواهند آن را برای خود نگه دارند. امام رضا (ع) با صبر و حوصله دستگاه مامون را از بین برد.

وی افزود: صبر به معنای بی تفاوتی و بی تفاوتی نیست ، جهانی بردبار تحمل ظلم را ندارد ، افرادی که ذلت را قبول می کنند صبور نیستند. قرآن نوید پایداری می دهد ، کسانی که دین می کنند فریب دشمن نخورند.

مقدسین آستان قدس رضوی ، می گویند که ذهن و قلب میلیون ها انسان در حرم رضوی است و آنها بسیار ناراحت هستند که در این زمان نمی توانند در حرم رضوی باشند. رضوی در این موارد.امام هشتم (ع) شما را دعوت می کند تا با مهربانی و مهربانی خود از این فاجعه در کشور ما بکاهید. بنابراین ما از امام هشتم (ع) می خواهیم که با لطف و مهربانی این مصیبت را در کشور ما برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا