عمومی

مدیران ایلام در اربعین جهادی عمل کردند/ ایلام کوچک نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار جمال شاکرمی صبح سه شنبه در مراسم قدردانی از شرکت کنندگان در مراسم اربعین اظهار داشت: امروز ایلام سرافراز است و دست مردم و شرکت کنندگان در اربعین را می بوسم. فرمانداران بخشداری در اربعین امسال به اجرای جهادی پرداختند.

وی با بیان اینکه تنها بخشی از تلاش در اربعین جلوی دوربین می رود چرا که در اربعین ذهنیت جهادی وجود داشت، گفت: اربعین یک عملیات سازماندهی شده است، همه کار می کردند، تردد بیش از سه میلیون نفر از مرزهای کشور. مرانی نشان می دهد که همه فرمانداران منطقه سر کار بوده است.

سردار شکرمی تصریح کرد: اربعین ضامن پیشرفت انقلاب اسلامی است، یکی از دلایل کینه ورزی مسئله اربعین است، اربعین یک مسئله است، نباید جلوی این حرکت را گرفت، بخش مهم اربعین مسئله اربعین است. امنیت. .

وی گفت: تلاش همه جانبه ای برای تامین امنیت اربعین از سوی دستگاه های مختلف امنیتی و انتظامی انجام شده است و برای مردم چهار برابر مهران غذا طبخ شده است.

وی گفت: نباید به ایلام توهین کرد، باید ساعت ها درباره اربعین صحبت کرد، مردم و مسئولان با جان و دل مشغول کار هستند، وقتی دشمنان اربعین و پیشرفت کشور را دیدند، اتفاقات جاری کشور را رقم زدند.

وی همچنین گفت: ضدانقلاب با حضور نیروهای امنیتی و انتظامی مزاحم نشد و همه کسانی که به آن سوی مرز می روند و به ضدانقلاب می پیوندند قطعا زیر خط آتش خواهند بود.

دکمه بازگشت به بالا