عمومی

مرد و نامرد – اخبار ایران من

با این حال، وقتی صحبت از عضویت در یک گروه بنیادی به میان می‌آید، بیشتر «مردان» را در گروه می‌بینم تا جناح‌های رقیب! اما تعبیر آقای عبدی فارغ از بازی سیاسی جالب است. سال هاست که دعوای دو حزب سیاسی در کشور بر اساس «ترس» است. ماجرای هولناک «بهتاوا» (توهین به دشمن) یکی از ترسناک ترین و اسفناک ترین رفتارهایی است که حداقل 30 سال پیش در تاریخ سیاسی کشورمان رخ داده است. علاوه بر این، پوشش، پوشش، افترا، افشای اطلاعات شخصی و غیره بر اختلافات منتشر شده در مطبوعات ترجیح داده می شود.

فکر نکنید که معتقدان به اصول اولیه برنده رقابت هستند. برعکس، تا زمانی که اصلاح طلبان به دنبال منافع خود بودند، شکست نخوردند. اظهار نظر در مورد بزرگداشت حزب در دولت آقای محمد خاتمی و مجلس ششم مایه مباهات است و باید به اولین روزهای سال جدید و ماه مبارک رمضان اختصاص یابد. یکی از نمونه هایی که اخیراً فاش شده، سخنان تکان دهنده آقای روح الله مؤمنانسب (مثلاً رهبر «جبهه انقلاب در فضای مجازی») است. توبه او برای آشتی و ثواب ممکن است! این یک روش بسیار خطرناک است که سال هاست شناخته شده است. اگر کارش به تنهایی به او باز می گشت و خالی بود; همانطور که شخصیت واقعی او در اظهارات اخیرش فاش شده است، بسیاری مانند او در اینترنت هستند که کارشان نوشتن نظرات تحقیر آمیز زیر نوشته های دیگران است. اما مؤمنسب، یک شرکت حقوقی، در حال بررسی تاریخ اخیر اصلاحات تکاملی و جامعه مدنی است.

اگر امروزه برخی کارشناسان نسبت به خطرات و مضرات فضای مجازی هشدار می دهند و نسبت به «یال» و «مهجور» ابراز نگرانی می کنند و اتفاقاً درباره آن صحبت می کنند، به عنوان یک «مؤمن» با حوادثی روبه رو می شویم که سایت را از دست مقامات دولتی تخریب می کند. و متأسفانه به دلیل امنیت و اعتماد کافی که به آنها وجود دارد، بیماری هایی ایجاد می شود که ریشه کن کردن آنها غیرممکن است. اگر افراد بالادست او در برابر اعمالی که او آشکار کرده است – و چه بسا بدی هایی که هنوز انجام نداده است – سکوت کنند، سکوت آنها به معنای توجیه و تصدیق اوست، نه تنها از این تغییر و شرایط او، بلکه. از “” اسپرم ” نیز رد شد.

یک بار باید مردانه باشیم و در مقابل این ترس ها بایستیم وگرنه چاره ای جز سپر انداختن در برابر هرگونه سوء رفتار جنسی که دشمن در حال حاضر تجربه می کند نیست و معلوم است مقصر کیست. اگر در مقابل این ترس ها نایستیم، «نباید از زشت بودن خود دلخور شویم».

* منتشر شده در شرق / 15 فروردین 1401

دکمه بازگشت به بالا