عمومی

مسئولان گرانی و افزایش قیمت‌ها را مدیریت کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه های نماز جمعه این هفته در شهرستان پارس آباد اظهار داشت: مردم از قیمت های کاذب در بازار گلایه دارند و اداره صنعت، معدن و تجارت، سازمان ها و موسسات زیادی دارند. نظارت و کنترل بازار

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید به مشکلات و مطالبات پنبه کاران دشت مغان رسیدگی کنند، گفت: اگرچه شاهد بودیم که پنبه با قیمت مناسب از کشاورزان خریداری می شود اما مطالبات پنبه کاران پارس آباد است. شهرستان پرداخت نشده است که از مسئولین انتظار می رود در این صورت اقدامات مقتضی انجام داده و بهبود یابد.

امام جمعه پارس آباد یکی از مهمترین نشانه های طلاق، جدایی و فروپاشی خانواده را بی مهری در پایه خانواده دانست و گفت: وفاداری یکی از معروف ترین صفات حضرت زهرا(س) است.س) و وفاداری همسران در ازدواج باعث تقویت صبر و محبت می شود.

باقری بنابی با تبیین اهمیت و اهمیت حفظ حجاب و حیا برای مردم گفت: حجاب و حیا یکی از مهمترین موارد در دین مقدس اسلام است و امری است که بنیان خانواده را مستحکم و مستحکم می کند و موجب عزت می شود. به خانواده مردان و زنان.

وی همچنین به فرا رسیدن 25 آذرماه سالروز وفات حضرت اشاره کرد. م آلبینینی (س) و در روز تجلیل از مادران و همسران شهدا افزود: تجلیل از مادران و همسران شهدا یک کار دینی و انقلابی است و مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد ادامه داد: تربیت فرزندان متدین و مصلحین مدافع نظام و اصلاحات اسلامی حاصل تلاش خالصانه بانوان و همسران شهداست.

باقری بنابی افزود: شرکت ها رفاه خانواده های شهدا و جانبازان را در اولویت قرار دهند.

دکمه بازگشت به بالا