عمومی

مسابقه کاپ آسیایی دواتلون در تبریز برگزار می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، مهدی گودرزی در گروه خبرنگاران درباره برگزاری جام ملت های آسیا. دواتلون تبریز 2022 افزود: همزمان با مسابقات 2 رویداد دیگر از جمله بخش بین المللی کارشناسان فنی مسابقات با حضور 25 داور و کنفرانس اصلی سه گانه برگزار می شود.

گفت: از به ورزشکاران برای حضور در بازی های جهانی و المپیک باید امتیاز لازم را کسب کنند، بنابراین حضور در این بازی ها بسیار حائز اهمیت است و با این توضیح هفت کشور درخواست حضور در بازی ها را داده اند و 2 ورزشکار مرد و دو ورزشکار از کشورمان کشور. شرکت خواهد کرد..

وی درباره کار ورزشکاران سه گانه در کشور نیز افزود: به جز یک نماینده که نمی خواهم فاش شود، همه نمایندگان منطقه سه گانه برای رسیدن به جایگاه ملی و بین المللی تلاش و تلاش می کنند.

گودرزی موافقت کرد: وضعیت کشور ما خوب است قسمتی از چهار کشور بالاتر از سطح چهار و تنها دو کشور در جهان بالاتر از سطح پنج هستند که بالاترین سطح در ورزش سه گانه است.

رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه گفت: اگرچه در اسلام به شما دستور داده شده است که به فرزندان خود شنا بیاموزید، اما متاسفانه شنا و شنا یکی از ورزش های آبی محسوب می شود و ایران در شنا عقب افتاده است.

گودرزی بیان کرد: 10 هزار نفر را در کشور آموزش داده ایم تا سفیران ورزش سه گانه شوند و هر روز شاهد افزایش ورزشکاران در ورزش کار و پیشگیری از بیماری ها بوده ایم. میانسال بودن

وی ادامه داد: با برگزاری دوره داوران در سطح جهانی در کنار این مسابقات از هزینه های بین 60 تا 100 میلیون تومانی هر داور جلوگیری کردیم و مابقی را کنفدراسیون سه گانه آسیایی و جهانی پرداخت خواهد کرد.

گودرزی یادآور شد: از زمانی که من به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش سه گانه حضور داشتم، این دومین دوره جام سه گانه آسیاست که اولین دوره آن در سال 1396 توسط کرج برگزار شد و سپس به دلیل شیوع کرونا لغو شد.

انسی کنی نماینده فدراسیون جهانی هم درباره حضورش در ایران و سطح سه بازی گنه کیشور افزود: من از این کشف بسیار خوشحالم و معتقدم با حضور آقای گدرزی در راس سازمان ورزش سه گانه، این رشته روز به روز پیشرفت کرده و به همین دلیل شبانه روز در حال کار است که این امر مشهود است. . مسئولیت ورزش سه گانه ایران در سطح ملی است و امیدوارم این مسابقه موفق و بدون مشکل باشد.

دکمه بازگشت به بالا