عمومی

موافقت وزارت نیرو با تأمین برق پایانه مرزی مهران در ایام اربعین – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حسن بهرام نیا عصر پنجشنبه در جلسه ستاد اربعین استان درباره ایده. اندازه گرفتن سازمان حج و زیارت اعلام کرد: فرزندخواندگی این افکار اندازه گرفتن بیش از 62 درصد زائران در ایام اربعین از مرز مهران عبور می کنند که به 65 تا 70 درصد می رسد.

استاندار ایلام به آمادگی همه دستگاه ها در پایتخت اربعین ادامه می دهد. تاکید و توضیح داد: پایش میدونی گزارش محل و نمایش اربعین فعال تشکل های اصلی در جامعه اربعین از هفته آینده شروع می شود و نتایج آن هم خواهد بود جلسه خدمات رئیس جمهور خیانت شده است.

بهرام نیا در ادامه با مجوز مرکز مرکزی اربعین کشور حضور پیدا کرد. میدونی نمایندگان خدمات، سازمان ها، موسسات، نهادها وی در رابطه با اعضای ستاد اربعین از هفته اول مردادماه در منطقه برای انجام این کار خبر داد و گفت: اربعین الان باید از تمام قدرت های ملی و منطقه ای استفاده کرد.

وی در ادامه بر لزوم ساماندهی اتوبوس ها در مرز مهران تاکید کرد تاکید و گفت: علاوه بر برنامه ریزی، مدیریت میزان پول، فروش بلیت نیز بسیار حائز اهمیت است و این امر باید هفته آینده انجام شود. مهم از نزدیک دنبال شد

مدیر ستاد اربعین منطقه همچنین از مدیر ارتباطات و فناوری اطلاعات منطقه درخواست کرد تا کارشناسان فنی برای راه اندازی تلفن همراه در ایام اربعین در مرز مهران و امدادرسانی به زائران ارائه کنند.

وی همچنین خواستار راه اندازی مغازه ها و فروشگاه ها در مرز مهران شد و گفت: باید در روزهای آینده مغازه ها و این اماکن راه اندازی شود.

وی همچنین گفت: نیاز به سکوی رصد در مرز مهران وجود دارد که این موضوع نیز باید جدی گرفته شود.

استاندار ایلام در بخشی از سخنان خود استفاده از توان رسانه ها در کنگره اربعین را در اولویت قرار داد و گفت: اربعین یک فعالیت بزرگ فرهنگی است و باید کسانی باشند که پیام دهند. نوار نقاله و راوی این اتفاق مهم باشد که در این زمینه کار تلویزیون است سر و صدا تصویر بسیار مهم است.

او این داستان را عبرت نیست، کم است کمبود از دید رسانه ها پنهان نمی مانند، گفت: رسانه ها اساسا آنها به مدیران در ایفای نقش مهم خود کمک می کنند.

وی افزود: در حال حاضر کمیته بازاریابی نقش بسیار مهمی در ایام اربعین دارد و در این مورد نقش فرهنگ سازی بر عهده سازمان بازاریابی، صدا و سیما و املاک است.

بهرام نیا همچنین با بیان اینکه باید فضای منطقه را برای زیباترین اربعین آماده کرد، گفت: در این زمینه اگرچه فرهنگ اربعین کم است. ولی انجام کارها در این بخش از جمله ایجاد تابلو سلام پشتیبانی در منطقه اربعین، عملیات هوایی، تسلیحات نماز در خانه و اردوها باید طبق برنامه باشد.

او در پایان تاکید: تمامی اقدامات هیات ها باید تا 30 مرداد ماه سال جاری منتشر شود و تور مطبوعاتی حوزه اربعین از هفته آینده افتتاح می شود.

گفتنی است در کنار این دیدار حسن بهرام نیا استاندار ایلام در تماس تلفنی با حیدری معاون حقوقی، پشتیبانی و شورای اسلامی وزارت نیرو خواستار تامین برق موکب شد. آب سرد چی؟تامین روشنایی پارکینگ و پایانه اربعین برکات این کار در مرز مهران انجام شد که به تایید معاونت وزیر نیرو رسید.

دکمه بازگشت به بالا