عمومی

مُشت ویل اسمیت؛ بومرنگ تاریخ و ضربه‌ تقدیر

مشت ویل اسمیت در تاریخ تا حد فریب شگفت انگیز است. برای تظاهرات دروغین این عصر که ادعا می کنند کلمات خاموش را نمایندگی می کنند و به عده کمی کمک می کنند. در حالی که در مراسمی پر از دروغ از چند هوادار و چپ دست با سیاه پوستان، زنان، زنان سیاهپوست، معلول یا ناتوان، ضرب و شتم چند نماینده بر چهره چند نماینده دیگر با ویژگی های مشابه است. فیلم‌های قدیمی «نفرت‌انگیز»، «نفرت‌انگیز» و «نژادپرستانه» نشان دادند که چگونه «سیاهان» منطقه هارلم می‌توانند ناگهان سقوط کنند و ظاهر آشفته‌تری ایجاد کنند.

بوکس ویل اسمیت یکی از جنجالی‌ترین گروه‌های زنان «رئالیست» در تاریخ اسکار در سال‌هایی است که جامعه بین‌المللی برای حمایت از حقوق زنان در دنیای «نمایش» همکاری می‌کند.
ویل اسمیت بلافاصله در حالی که ستارگان لیموزین آهنگ “حمایت از اوکراین” را بر روی لباس یا زبان خود می خواندند، تحت تأثیر قرار گرفت. اگر می شود یکی بود، غیرت کرد و به صورت طرف مقابل «حفاظت از خانواده» زد، قضیه پوتین چیست؟ او می خواست از خانواده بزرگ خود، ملت خود، وطن خود “دفاع” کند. آیا همه اشتباهات تاریخی به یک اندازه انجام نشده است؟ آیا کشتن میلیون ها انسان در تاریخ به این دلیل اتفاق نیفتاد که یکی از آنها خون خود را ریخت و فکر کرد وظیفه او محافظت از چیزی است؟

تیراندازی ویل اسمیت چالشی برای دانشجویانی است که چند سال پیش اعتراف کردند که از این پس فقط فیلم های جعلی اکران خواهند شد. فیلم هایی که حمایت خود را از اقلیت نشان می دهند تا هر احمقی بتواند «پیام های انسانی» فیلم ها را بهتر درک کند. اکنون که «قاعده کوچک» جایگزین دیکتاتوری های قدیمی شده است، آنقدر بخش را کاهش داده است که خالق پدرخوانده در سال ها می آید و نسل را به سرعت شرمنده می کند که بقیه وقت را صرف کند و این دو اسطوره را برای بازی حذف کند. با پیچ و خم. زمان کم نیست.

مشت ویل اسمیت از دست دادن اعتماد به مدرسه را آشکار می کند، مدرسه ای که دیگر قدرت و دستور برگزاری مراسم رسمی و مستقیم را ندارد در حالی که حضور اینفلوئنسرها مانع از گفتن هر چیزی که به ذهنش می رسد، جرأت نمی کند این بازیکنان را بگیرد. از مهمانی برو بیرون

دکمه بازگشت به بالا