عمومی

میهن ما – اخبار ایران من

تاریخچه ای طولانی دارد، منابع زیادی مانند نفت و گاز، روی و فیروزه، مکان بسیار خوبی است. سرزمین ابریشم، سرزمین قنات و رضایت، سرزمین قالی، پسته و زعفران، سرزمین چهارفصل، متصل به مذهب اهل بیت و مهربانی و صلح و همزیستی خویشاوندان با سایر ادیان و ادیان و مدارا با مخالفان؛ یک کشور همسایه، دوست و صلح دوست که دوست دارد تعامل، مذاکره و تجارت داشته باشد. این یک اثر معماری شگفت انگیز و منحصر به فرد است و دنیایی از مجالس، جشن ها و جشن های باستانی مانند نوروز، دنیای کتاب و دانش و دانشگاه، از روزهای اول مانند دانشگاه جندی شاپور تا کنون، مردمی که به پیر و پیشکسوتان، ورزشکاران و ورزشکاران احترام می گذارند. بازی دوستانه با قهرمانان از هر سو، شکرگزار نعمت، فردی روحانی و روحانی و پیشوای علم دینی با بهترین دانشمندان این عرصه و خلاصه از هر نظر سربلند. کشور من ایران است

ایران، قدیمی ترین کشور جهان (تاسیس در 3200 سال قبل از میلاد) و قدیمی ترین امپراتوری جهان – هخامنشیان – که بر 44 درصد از جمعیت جهان (که بیشترین تعداد مردم تحت حکومت یک حکومت واحد است. مهاجران) حکومت می کردند. در جهان از زمان کوروش که یهودیان را اسکان داد و کشتار آنها را متوقف کرد تا زمان ما که از کشورهای همسایه مهاجر پذیرفته است.کشور (89 درصد جمعیت ایران) کشوری که به دلیل شنیده شدن آن انتخاب شده است. دعوت خدای یگانه و عدل حجاز به او دل داد تا مسلمان شود و رابطه او با اسلام آغاز شد و از اسلام فرهنگ برادری و برابری و علم و اصلاح و عبادت گرفت و خود را وقف پیشرفت کرد. از این دین الهی است و دانشمندانی را تربیت کرد که در الهیات، الهیات، حقوق، نجوم، ریاضیات، فلسفه، پزشکی و سایر علوم تبحر داشتند. نام اسلام را این دانشمندان ایرانی در سرتاسر جهان پراکنده کردند، علم دربار و رهبری را به آنان آموخت، هرچند گاهی مانند عصر مغول بر اثر فساد حاکمان، شکست خوردند. مردمان خونخوار و خشن، اما پس از مدتی فرهنگ خود را بر آنان مسلط کرد و او را مسلمان و بردبار کرد.

این کشور نشان داده است که چون از اپیدمی تفرقه، فساد، ضعف، وحشیگری و خودخواهی حاکمان و بیگانگی از مردم مصون بود، می تواند به قدرت سیاسی و اقتصادی دست یابد که بتواند نیمی از جهان را تحت کنترل خود درآورد. کشور – مانند دوران صفویه (شاه عباس اول) اینگونه شد و در آن زمان دشمن اروپا شد و همچنین ثابت کرده است که می تواند شجاعانه در مقابل همسایه ظالمی که پشتوانه سیاسی و مادی داشت، مقاومت کند و شکست دهد. کشوری با فرهنگی زیبا و جالب، هر گوشه ای که نماد فصول و فصول است، کوه هایی که آسمان را پر کرده، دره های سرسبز، جنگل های انبوه، سواحل زیبا و به ویژه مردمان نمونه و مرفهی که حتی در راه تجارت نیز فرهنگ خود را بفروشند، همچنان که این تاجران ایرانی که اسلام را به کشورهای آسیای جنوب شرقی مانند اندونزی، مالزی و تایلند آوردند و اکنون بیش از 300 میلیون مسلمان در این مناطق مدیون تلاش آنها هستند. .

این کشور به واسطه همه مواهب الهی و تلاش و فرهنگش همواره آماج اشرار بوده و باید با همت و درایت بر موانعی که دشمنان بر سر راهش قرار می‌دادند غلبه می‌کرد و سختی‌ها را صبورانه تحمل می‌کرد. و با توکل به خدا برای پیروزی مشکلاتی که برخی از آنها ممکن است باعث نابودی کشور دیگری در تاریخ جهان شود. اما ایران و ایرانی شکست خورده اند و می توانند در عمل درس مقاومت و پایداری را به جهانیان نشان دهند، ایران ما نشان داده فریب ارتش های بیگانه و گروه های گمراه را نخورده و مدت هاست که همه افکار بد را تحقیر کرده است. بدوید نیت شیطانی خود را شکست دهند بزرگترین ثروت کشور من مردمان فهیم آن هستند که با وجود همه موانع در علم و دانش پیشرو خواهند بود و آینده بهتری را برای خود رقم خواهند زد این همه افتخار متعلق به کشور ماست. . و ما به ایرانی بودنمان افتخار می کنیم!

6565

دکمه بازگشت به بالا