عمومی

ناقضان قانون حجاب به همه مردم اهانت می‌کنند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: حجاب قانون است و کسانی که قانون حجاب را می‌شکنند به همه مردم اهانت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی،آیت الله عبادی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه بیرجند با اشاره به اینکه قانون انقلاب همانناقضان قانون حجاب به همه مردم اهانت می‌کنند قانون اسلام است افزود: نظام قانون در بعد فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و اجتماعی هم وجود دارد و مدیریت جامعه بر اساس قانون است و یک تمدن صحیح بایستی بر پایه قانون صحیح باشد.

وی گفت: قانون مانند چتری بر سر همه ماست و  همه ما امتیاز قانونی داریم و  ممکن است به برخی از آن توجه نکنیم که همه باید به قانون احترام بگذاریم.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه برخی ها می‌گویند که قانون حجاب که هم قانون اسلام و کشور است را قبول ندارند و آن را رعایت نمی‌کنند افزود :  این افراد  از جایگاه شهروندی خارج شده اندو بایستی آن‌ها را از امتیازات قانونیشان محروم کرد تا قدر قانون را بدانند.

آیت الله عبادی گفت: در کشور‌های خارجی برای انجام قانونشان سختگیرند، اما همین‌ها به نوکر‌های های خودشان در کشور ما می‌گویند قانون را بشکنید و به آن اهانت کنید در واقع  افرادی که قانون حجاب را می‌شکنند در واقع به همه مردم اهانت می‌کنند. 

وی  افزود: امروز متاسفانه آدم‌های بیگانه پرست دوجود دارند  که تابع بیگانه هستند و به نیابت از دشمنان مانع از اجرای کامل قانون عدل انقلاب می‌شوند.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه اشتباهات سیاسی از جمله اشتباهاتیست که دودش در چشم همه مردم می‌رود، گفت: ما با آرمان‌های خودمان که پیاده کردن عدالت و حل مشکلات مردم است فاصله‌ای نداریم، اما دشمن همیشه در این زمینه مشکل ایجاد می‌کندکه باید هوشیار باشیم. 

دکمه بازگشت به بالا