عمومی

نظارت میدانی در بازار لرستان/ ۲ عمده فروشی میوه پلمب شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حمید القاصی چاپ گفته شده توسط گفتن وی درباره موضوع کنترل قیمت، نظارت، کوچک سازی و … در بازار منطقه به خبرنگار آنلاین گفت: از نظر نظارتی و کنترل حجم، طرح مدیریت بازار نوروزی از ۱۴ اسفند ماه سال جاری آغاز و تا فروردین ماه ادامه دارد. 6، 1401.

وی با اشاره به بررسی های میدانی در بازار منطقه گفت: در این مورد یا های همراه با حضور قاضی دستی بازار و مکانی وجود دارد.

رئیس زندان دولتی لرستان گفت که یک روز صبح یا و ساعت 2 بعد از ظهر یا وی با نظارت میدانی بر بازار گفت: در این مورد علاوه بر جریمه های قانونی، تحریم های دیگری مانند چاپ ائتلاف و نصب تابلوها نیز وجود دارد. لباس روی سر ما واحدهایی در برنامه داریم.

القاصی آنلاین با اشاره به تعطیلی دو مغازه میوه فروشی در خرم آباد به دلیل گرانی، افزود: در هر دو مورد 100 میلیون تومان جریمه نقدی در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه این نانوایی به دلیل فروش کم و کاهش نان تجدید چاپ شد، ادامه داد: ناظران ما باید تا پایان نوروز هوشیار باشند و نیروی انتظامی بدانند که تعزیرات حکومتی و کارآگاهان در حال کار هستند. و در صورت مشاهده تخلف راه حل قطعی و بازدارنده همراه با جریمه و یک پلمب روی آنها خواهیم داشت.

رئیس زندان دولتی لرستان تاکید کرد: اگر شاهد رکود بازار بودید، این کار توسط سامانه 135 زندان دولتی و 124 دستگاه انجام شده است. صمت به آنها اجازه دهید بدانند که ما می توانیم نقش مهمی ایفا کنیم و مقابله کنیم.

دکمه بازگشت به بالا