عمومی

نویدکیا: به آینده امیدواریم/ نبود VAR در این سطح عجیب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین محرم نویدکیا در نشست خبری صبح جمعه بعد از بازی التعاون او گفت: “در نیمه دوم ناامید زیادی داشتیم و بازی بدی انجام دادیم، اما همچنان منتظر نتیجه صعودی هستیم زیرا 3 بازی دیگر باقی مانده است و به آینده امیدواریم، باید به تیم فرصت دهیم.” گفت. التعاون خوب در این بازی

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران ایرانی درباره مسائل داوری گفت: نمی خواهم درباره داوری صحبت کنم، کارشناسان باید پاسخ دهند، بله، فکر می کنم دوندگی سختی بود که بازی را تغییر داد و باید به آن فکر کرد. موارد مشکوک نیز باید توسط کارشناسان گزارش شود، اگر VAR وجود نداشته باشد این غیرعادی است و به تیم هایی مانند ما آسیب می رساند.

سرمربی تیم سپاهان ادامه داد: وقتی همه شرایط VAR وجود دارد عجیب است که از آنها استفاده نمی شود، امیدوارم امشب از نظر داوری مشکلی وجود نداشته باشد اما اگر مشکلی وجود دارد فیلم وجود دارد. این مورد نیست.

همچنین گفت: بدترین زمان 10 شخصی بلند می شویم و 80 10 دقیقه می پزیم شخصی بازی خیلی سخت است، سعی کردیم در نیمه اول بازی را بهتر کنیم و به سمت تیم حمله کنیم، بعد از اخراج به خوبی آماده شدیم، اما در نیمه اول کمی به حریف فرصت دادیم و در نهایت مجانی به گل رسیدیم. فشار دادن.

نویدکیا گفت: در دور دوم با گل اول که دریافت کردیم، تیم ما از هم پاشید و انضباط تیمی حرفه ای لازم را نداشتیم و در نتیجه این شکست ها شرایط ما برای پیشرفت سخت شد.

دکمه بازگشت به بالا