عمومی

هشدار آقا مجتبی تهرانی به قالیباف چه بود؟

پرونده عکس های همسر محمدباقر قالیباف، دختر و عروسش که با کالسکه به ترکیه بازمی گشتند از دیروز مورد انتقاد رئیس مجلس قرار گرفت و تروریست ها تا چند سال ادامه خواهند داشت. . چند روز، و بعد مانند بسیاری از داستان های دیگر، کوچک و بزرگ فراموش می شود.

اما حقایقی در داستان وجود دارد که از طرفی فرزند آقای قالیباف آن را «اشتباه نابخشودنی» خواند و از سوی دیگر توسط دیگران رد شد که به تحلیل بهتر این گونه موارد کمک می کند:

1. محمدباقر قالیباف یا بدشانس است و یا برنامه قطعی برای «کتک زدن او» وجود دارد، زیرا امکان این سفرها برای خانواده بزرگان دیگر وجود ندارد و تنها همسر و فرزندان رئیس مجلس می توانند به ترکیه بروند. پس حتی اگر بیشترین امامزاده یا قالیباف که زن و بچه اش رفته اند، کسی که این تصاویر را منتشر کرده است، ترکیه مقصرتر است، اما در هر صورت اگر توطئه ای برای تخریب قالیباف بوده است، خانواده گوینده این کار را انجام داده اند. دلیل خیلی خوبی ارائه کرد به منتقدان

4. اینکه قالیباف با وجود تفکر ملی و جهادی و نیاز به مراقبت از نود و نه درصد زنان و کودکان به ترکیه سفر می کند و مایحتاج خود را از آنجا خریداری می کند، جای تعجب ندارد و قالیباف تنها نیست. . در همین فهرستی که در سال 96 در کاغذ A4 منتشر شد، رئیس مجلس هیچ خروجی داخلی نداشت و اموال و دارایی او در آن زمان معادل نود و شش درصد نبود. شما غرور سمند را در لیست نمی بینید. مزدا مدل 87 و پاترول مدل 71 از اقلام ژاپنی این لیست و همچنین خانه های 330 و 180 متری و در مجموع 37 میلیون تومان هستند. ثروت این مملکت کجاست و نود و شش درصد این همه ثروت دارند؟ زمانی که قالیباف لیست را منتشر کرد. دیگران این کار را نکرده اند.

مجتبی تهرانی به قالیباف چه هشداری داد؟

3. اینکه می گویند قضیه زن و بچه را روی قالی باف ننویسند، حرف کاملی نیست. وقتی مردم همه جوانب زندگی خود را تحت تصمیمات افرادی مثل آقای قالیباف می بینند، چرا به خودتان این آزادی را نمی دهید که در مورد همسر و فرزندانتان صحبت کنید؟ در حالی که در تمام دنیا مقامات دولتی و خانواده هایشان زیر آینه رسانه های خصوصی قرار دارند و علاوه بر این، اگر فرزندان از سوی والدینشان سرزنش نمی شدند، خداوند در آیه 28 سوره انفال هشدار نمی داد: فِتْنَة- و بدانید. که مال و فرزندانتان امتحان است و برای کسانی که در این امتحان موفق شوند، اجر بزرگی از جانب خداوند دارند. همچنین اگر خانواده های مسئولین کاری به آن ندارند، قانون ایالتی و قوانین ایالتی قبل از تصدی مسئولیت بر اهمیت اعلام اموال بزرگان و خانواده های آنها تاکیدی نکرده و اموال بزرگان و خانواده های آنها را گفته اند. بزرگسالان باید مورد بررسی قرار گیرند. این که بگوییم بچه های بزرگتر همان کاری را کرده اند که پدرانشان کرده اند، قابل قبول نیست. در حالی که همین فرزندان بزرگسالان به دلیل نیروی انسانی که به پدرانشان داده می‌شود، می‌توانند از محیطی بیشتر و بهتر از دیگران لذت ببرند، باید احساسات و مشکلات دیگر را نیز تحمل کنند. مگر اینکه بگوید همه پولی را که از بدو تولد پدر به دنیا آمده ایم و فرصتی که از ثروت گرانبهای روز برای زندگی آزاد به دست آورده ایم، پس می دهیم. اگر کسی می تواند این همه فرصت ها و خرابی ها را به نام خدا بازگرداند.

4. چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​هر کاری که رهبر جمهوری اسلامی و همسایگان انجام داده اند، بر اساس این سیاست نوشته شده است و نظام در کشور ما پیرو شریعت اسلام شناخته می شود. بنابراین، این یک جنایت، یک تخلف، یک نقض قانون است، و انجام هر کاری غیرعادی در این نظام و مردم اطراف آن، بیرون راندن دین از جامعه. به همین دلیل است که مرحوم آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی که او را رهبر معظم انقلاب می نامیدند خطاب به قالیباف فرمودند: «بدان که تو هم در قبال دین مردم مسئولیت داری» و البته همین است. اخطار جمهوری اسلامی به همه مسئولان آنها مسئول دین مردم هستند و نباید کاری برای نابودی آن دین انجام دهند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا