عمومی

همایش وحدت و مقاومت در سنندج برگزار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رئیس هیئات مذهبی و مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی جمعه شب در جلسه انشعاب و طرد که با حضور مبلغان زن در سالن همایش های اسلامی تبلیغات کردستان برگزار شد، گفت:

حجت‌الاسلام محمدتقی سیفایی وی افزود: زنان مسلمان امروز مدعی هستند که نمونه برتر تأثیرگذاری زنان هستند، به ویژه در منطقه ای که زن را زنده نشان می دهد، اکنون این زن به خود اعتراف کرده، فعال و پرانرژی است.

رئیس ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی گفت: زنان از نظر احترام و کرامت مردان هیچ تفاوتی ندارند، اما زنان امروز اگر کار خود را آن گونه که هست بدانند، شبانه روز زیادی را صرف این موضوع می کنند.

حجت الاسلام سیفایی وی گفت: باید مصادیق قرآنی که به زنان داده شده از جمله «آسیه، مریم و هاجر»، قدرت فرهنگ بشری و حفظ تاریخ را بشناسیم. مؤمنانه برای رسیدن به هدف بزرگ خدا را شکر.

وی افزود: در مقابل مسجدالاقصی خواهرانی هستند که ورود آنها توسط دولت متصرف ممنوع شده است. حجت الاسلام والمسلمین سیفایی وی افزود: این زنان نه با وظایف مردانه، بلکه با وظایف زنانه در مقابل آنها قرار نگرفتند و با پخت و پز سعی در حفظ صنف قرآنی داشتند و به نوعی باعث بیدار شدن افراد مغفول مذاهب اسلامی می شدند. ، و همسران خود را حفظ کنند. شهرت آنها، آنها خود را در میانه یک جنگ می بینند. آنها مدعی هستند که در جامعه مدرن در برخی مناطق، زنان در جامعه بیکار هستند و یا در صورت مشارکت در اجتماع، هویت دینی خود را از دست داده اند.

مدیرعامل سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: متاسفانه آرمان فلسطین به اندازه کشتار مومنان فلسطینی بد شده است.

وی افزود: اگر خودمان را در میانه جنگ نبینیم، مانند کسانی هستیم که ایمان آوردند اما حرکت نکردند.

اجلاس وحدت و مقاومت در سنندج برگزار شد

حجت‌الاسلام سیفایی گفت: اکنون در فلسطین با مردمی مظلوم اما قدرتمند روبرو هستیم و باید وعده الهی را باور کنیم و بدانیم که فلسطین به وعده الهی پیروز است.

وی در ادامه با بیان اینکه ائتلاف مسلمانان شیعه و سنی نباید با تفرقه بر سر هیچ موضوعی قطع شود، افزود: امروز زنان در سرزمین های اسلامی باید کرامت پیامبر اکرم (ص) را رعایت کنند.ص) و حرمت و حجاب و عفاف زن را حفظ کنید، اما متأسفانه در فرهنگ غرب از زن به عنوان کالا و ابزار استفاده شده است، در حالی که در ایران اسلامی تفاوتی بین زن و مرد در ایمان وجود ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی سخنگوی مدیرعامل کردستان نیز در این همایش گفت: سعی کنید حتی اگر مخاطب ندارید خودتان مطالعه کنید زیرا شغل اصلی شما این است. ماموریت دین بسیار مهم است و برای اینکه سخنران خوبی باشید از آموزش و بحث غافل نشوید.

گفت: توسعه، تعلیم و دستورالعمل ها (اقدامات و فعالیتها) در اینجا سه ​​دستورالعملی که مبلغان زن باید در تبلیغات رعایت کنند، آورده شده است.

وی افزود: «پیشرفت و پرستیژ ماهیت و اهمیت جست‌وجو است و هر که بخواهد، اما او ساخته شد و اگر ارزش عملی ندارد باید تجدید نظر کرد و ارزش های اخلاقی را یادآور شد.

سخنگوی سرپرست اقلیم کردستان با تاکید بر اینکه مبلغان زن در نقش معلم رشد خواهند کرد، تصریح کرد: آموزش مستلزم یادگیری، پیشخوانی و آمادگی ذهنی است و در صورت انجام، معلم به خوبی تربیت خواهد شد. .

حجت الاسلام پورذهبی وی اذعان داشت: برای گسترش علم و مهارت باید به واعظ احترام گذاشت زیرا داستان های دروغ کار انبیا و پیامبران الهی است.

اجلاس وحدت و مقاومت در سنندج برگزار شد

وی با بیان اینکه باید مطالب دوره را تکرار و تمرین کنند به بانوان مبلغ یادآور شد: گاهی اوقات انسان مخاطبی برای تدریس ندارد اما با خود می خواند زیرا غفلت از امر مهم باعث فراموشی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی وی در پایان سخنان خود دولت صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: امیدواریم رژیم صهیونیستی به زودی نابود شود و فلسطین پیروز شود.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح اقلیم کردستان نقش تبلیغات در اتحاد اسلامی و پیروزی حق بر دروغ را بسیار مهم و کاربردی دانست و گفت: امیدواریم به فضل خداوند متعال این تصرف از بین برود. “

در این دیدار که 120 نفر از بانوان حضور داشتند، حجت الاسلام احمد حاتمیان مدیر اداره تبلیغات اسلامی سنندج حضور داشت. ماموریت شیعه و سنی با تجمع در سالن کنفرانس اداره کل تبلیغات اسلامی اقلیم کردستان بر اهمیت وحدت اسلامی در مقابله با هجمه های دشمنان اسلام و حملات تروریستی در سراسر جهان تاکید کردند و گفتند: وحدت عامل است. درباره شکست دشمن و استکبار جهانی.

امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه روز قدس یادبود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است، گفت: به فرموده امام خمینی (ره) فلسطین بخشی از اسلام است، بنابراین ناآگاهی از فلسطین راهی برای تغییر دین است. اسلام امام و تغییر.

اجلاس وحدت و مقاومت در سنندج برگزار شد

حجت الاسلام حاتمیان گفت: اصل آزادی این است جزوه اصول اساسی اسلام باید در حمایت از فلسطین مظلوم مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: بی شک اهمیت تحقق این هدف ترویج وحدت اسلامی است که باید بالاتر از آرمان های مسلمانان باشد.

شمس قریشی، مدرس حوزه علمیه خواهران خدیجه کبری (س) نیز در جمع حاضران گفت: به دلیل حضور ایشان. “

وی با تاکید بر اینکه با اتحاد و همبستگی و پاسداری از آزادی اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردیم، گفت: شیعیان و اهل سنت کردستان. وابسته آنها انزجار خود را فریاد زدند و آمریکا و اسرائیل را به دست گرفتند.

مدرس حوزه علمیه خواهران خدیجه کبری(س)س) سنندج یادآور شد: گاهی اوقات ممکن است در مدرسه یا جامعه دروغ به گونه ای منتشر شود که حقیقت از بین برود، بنابراین بازگرداندن حقیقت برای ما بسیار مهم است.

قریش اعلام کرد: معیار کار ما فقط باید قرآن باشد و به نظر قرآن فقط حق از باطل قابل تشخیص است.

وی با اشاره به اینکه حمایت از مظلوم در آموزه های دینی مورد تاکید قرار گرفته است، تصریح کرد: شرایط ظالمانه مظلوم حمله خشونت آمیز است.

استاد حوزه علمیه خواهران مدرسه خدیجه کبری(س) سنندج تصریح کرد: جامعه اسلامی از نظر دینی و مذهبی یکی است و نباید بی تفاوت باشیم.

وی با تاکید بر اینکه کلمه کبر 48 بار در قرآن کریم تکرار شده است، گفت: هر که به دنبال بزرگی و خودخواهی و خودخواهی باشد، متکبر است.

اجلاس وحدت و مقاومت در سنندج برگزار شد

وی افزود: چون شیطان از شریعت خدا اطاعت نکرده است، متکبر شده و. .صبین اسرائیل یک رهبر پرافتخار است وظیفه ما مبارزه با این استکبار است.

قریشی با بیان اینکه سکوت در برابر تروریست های دشمن حرام است، افزود: رژیم صهیونیستی با کمک استکبار جهانی، کودکان مظلوم فلسطین را مانند جانوران وحشی مورد حمله و شکنجه قرار می دهد، لذا مسلمانان نباید سکوت کنند. چهره این اعمال».

این مبلغ کُرد هرگونه ظلم و کشتار را ننگ دانست و کمک به مردم مظلوم فلسطین را مناسب دانست و گفت: حفظ و ارتقای وحدت بهترین راه مبارزه با استکبار جهانی است و همه باید در این زمینه اقدام کنیم.

حلوائیان مبلغ کُرد روزی به همین مناسبت گفت: تنها راه توقف حملات دشمن، استقامت و حفظ حجاب و هویت است.

استاد حوزه علمیه خواهران ریحانه النبی سنندج گفت: خدا به موسی(ع)ع) می‌گوید: «ایام القدیم را، وزیران خدا را به یاد آورید». پس دو قول در این باره وجود دارد: اول منظور از ایام معین و ایام و ایام خاص و دوم معنای آن ایام. خداوند در روز قیامت.

وی گفت: این آیات در جنگ با بدعت نازل شد، پس خداوند متعال بنده را رها نکرد و هدایت خداوند نیز برای طبقه بنده است.

حلواییان وی در برخورد با غرور دنیوی، صبر را لازم دانست و گفت: باید با خود صبر کنیم.

اجلاس وحدت و مقاومت در سنندج برگزار شد

در حاشیه همایش «وحدت و مقاومت»، نمایندگان با امضای طوماری ضد استکباری حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین ابراز ناخرسندی از دولت غاصب اسرائیل کردند.

دکمه بازگشت به بالا