عمومی

همنوایی روزنامه‌ها در گرامیداشت سردار دل‌ها

بسیاری از روزنامه های کشور با انتشار مطالبی خاص یا عنوان و تصویر صفحه اول خود به حاج قاسم سلیمانی در مجلات امروز (سه شنبه 22 دی 1401) یاد و خاطره این رهبر بزرگ اسلام را گرامی داشتند.

به گزارش اخبار ایران من، روزنامه جام جم در ویژه نامه امروز خود با عنوان «حبیب ملت» به تشریح ابعاد پیدا و پنهان زندگی حاج قاسم از لحاظ فرهنگی، فرهنگی و جنگی پرداخته است.

مخالفت روزنامه به افتخار سردار دلها

همچنین روزنامه تهران تایمز در مطلبی اختصاصی با عنوان «مرد اسلحه و گل» به ابعاد مختلف زندگی شخصی و سیاسی حاج قاسم و رابطه وی با سرکرده تروریست، مردم و … پرداخته است. خط مخالف و تلاش پیگیر او در ترویج مسلمانان.

مخالفت روزنامه به افتخار سردار دلها

بسیاری از روزنامه های منطقه در ویژه نامه های امروز خود به اهمیت زندگی و شخصیت حاج قاسم و اقدامات خوبی که وی در بسیج مخالفان انجام داد پرداخته اند.

روزنامه شهرآرا در مطلبی اختصاصی با عنوان «ایثار جان» ضمن انتشار اسناد مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده حاج قاسم و اعضای یادواره سردار سلیمانی به معنویت و روحیه مقاومت و مقاومت ایشان پرداخته است. مقاومت. آزادی

مخالفت روزنامه به افتخار سردار دلها

«جان فدا» عنوان ضمیمه امروز روزنامه های منطقه همدان پیام و خوزیها بود که درباره ویژگی های مهم فکری و شخصیتی و رفتارش در برخورد با مردم و مسائل مختلف منتشر شد.

مخالفت روزنامه به افتخار سردار دلها

روزنامه های سازندگی، اعتماد، همشهری، کیهان، جام جم، آرمان امروز، ایران، آفتاب یزد، قدس، جوان، جمال، خراسان، سیاست روز، شهروند، عصر ایرانیان، وطن امروز، دموکراسی، فرهیختگان، رسالت و اصلی . منطقه همچنین با اهدای سر و یا اولین تصویر وی به حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره این رهبر بزرگ اسلامی را گرامی داشت.

مخالفت روزنامه به افتخار سردار دلها

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا