عمومی

همیشه روز توست، نه فقط یک روز 

هميشه از شما سپاسگزارم و از اينكه به خانم ها و آقايان ايراني جملاتي را كه از طرف دوستي كه نويسنده آن را نمي شناسم برايم فرستاده بوديد متشكرم:
مادران امروز و روز تو، مادران امروز و همه گل های جهان پیش از گل بر تو، بی رنگ و بی بو، داوودی، می توانی از صدای لالایی خود لذت ببری و گل های نسترن، می توانی مادرت را برجسته کنی. برای تمام عشق

مادرم از من می خواست هنرمند باشم، از دنیا عکاسی کنم، از اقیانوس ها عکاسی کنم، از ستاره ها، ماه و خورشید عکاسی کنم و سپس تمام عشقم را به مادرم ثبت کنم.
دلم می‌خواست دستانم را مثل گل، چشم‌ها و چشمانم را مانند گل آفتابگردان، قلبم را مانند دریا بمالم و روی زمین نقاشی کنم.

مادرم مثل خیلی از یتیمان دنیا مادر ندارد، اما در میانه هر ماه به ماه کامل نگاه می کنم و خورشید حضور را حس می کنم.
در باران مهربانی‌ات را می‌بینم، در سفیدی اشک‌های بهاری‌ات، در شکنندگی برگ‌های شمعدانی نگرانی‌ها و دل نازک تو، در صدای آبشارها و امواج دریا و آوازهایت را ببین و بشنو. آرام باش.

مادران از روزی که رفتید در فرهنگ لغت من سختی ها و زندگی معنای جدیدی پیدا کرد، سختی یعنی بی مادر بودن و زندگی یعنی مادر شدن.
مادران! من مادر ندارم، اما احساس می کنم روز مادر مثل همه روزهای بدون مادر ماست، شاید بیشتر از روزهایی که مادر دارند.
آنهایی که مادر دارند نمی توانند مثل یتیمان قدر مادری را بدانند، پس امروز عشق همه زنان دنیا را دوست دارم و هرکسی که گلی در دست دارد، هرکسی با لبخند، امیدی در دل دارد. ، من دوست دارم.
مادر، امروز رحمت را در دل تو می بینم و امروز مادرم را دوست دارم، گل رز تو را می بینم و مظلومیت خانه های بی مادرمان را و آنان که گل می گیرند با خنده به سوی تو می آیند. “بغض گلو، اشک در گلو، لرزان در کلمات، دوباره می گویم: “مادر روزت مبارک”.

* یک مددکار اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا