عمومی

هنرمندان با هنر خود مولفه‌های قدرت ایران را تقویت کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمدرضا جان نیشاری ظهر دوشنبه پیش از ورود در نشست صمیمی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان اصفهان که در هنرستان هنرهای تجسمی برگزار شد، اظهار داشت: هنر یعنی کمال. یک شخص، که شامل حکمت، دانش و خرد انسان است.» و این هنرمندان را از دیگران متمایز می کند.

وی با بیان اینکه هنر راهی برای انتقال ایده و اندیشه به مردم است، گفت: هنرمندان با خلق آثار بدیع، چیزهایی را خلق می کنند که همه به وضوح و به راحتی آن را درک نمی کنند، بنابراین خوشبختانه در استان اصفهان نمی توان همه را هنرمند نامید. ما هنرمندان واقعی زیادی در همه زمینه ها داریم، به ویژه هنر، صنایع دستی، گفتار، فیلم و تئاتر.

معاون سیاسی امنیتی دولت اصفهان با بیان اینکه امروز نیازمند حضور هنرمندان در میدان هستیم، گفت: اخیراً در کشور آشوب هایی داریم که هر از گاهی می گذرد. یک بار این اتفاق می افتد اما برخی مسائل را نباید به راحتی نادیده گرفت و باید پیگیری شود.

وی با بیان اینکه در هر شرایطی ممکن است اتفاقی برای دختر کردستانی بیفتد، گفت: اما باید بفهمید چه ارتباطی بین آتش زدن قرآن، آتش زدن پرچم و مرگ این زن وجود دارد؟

جان نشاری ادامه داد: باید متوجه شویم که از تضعیف پایگاه امنیتی چه کسانی سود می برند و بعداً چه کسانی امنیت را برقرار می کنند و چرا همه رسانه های دنیا از این امر حمایت می کنند؟

امروز در یک جنگ رسانه ای هستیم

وی با تاکید بر اینکه امروز در جنگ رسانه ای قرار داریم، اظهار کرد: این در حالی است که در 2.5 سال گذشته راه تعلیم و تربیت و معنویت در آستانه بسته شدن بود و حضور دانش آموزان در دنیای واقعی تغییر کرده است. ذهن نگران کننده است.

معاون سیاسی امنیتی دولت اصفهان با بیان اینکه بد است خوبی ها و اجزای اصلی جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال ببریم، افزود: باید به یاد داشته باشیم که ایران هرگز به کسی حمله نکرده و به همه حمله شده است. این قسمت از کشور جدا شده است و در جریان جنگی بود که به وجود آمد حتی ذره‌ای از خاک ایران جدا نشد.

اعتقادات و حمایت مردم مؤلفه های قدرت ماست

وی با بیان اینکه در جنگ برنامه ریزی شده از 85 کشور دنیا اسیر داشتیم، گفت: اعتقادات و حمایت مردم مؤلفه قدرت ماست و باید دانست که بیش از 99 درصد است. از شهدا گفتند ما برای اطاعت از رهبری و اعتقادات به جنگ با دشمن رفتیم.

جان نشانی با بیان اینکه نگران این هستیم که خودمان آرام آرام این کار را انجام دهیم، تصریح کرد: هنرمندان باید با هنر خود مناطق اقتدار ایران را ارتقا دهند.

وی با بیان اینکه این روزها در خانواده دعوا داریم، افزود: مشکلات درونی را خودمان باید حل کنیم و هر جا دشمن درگیر است نباید گوش کنیم.

دکمه بازگشت به بالا